fbpx
Дозвілля
“Я не можу зараз і не буду повертатися”: Ольга Фреймут розповіла де наразі перебуває, та як життя за кордоном її змінило

Ольга Фреймут, відома в Україні телеведуча, у нещодавньому інтерв’ю розповіла, що наразі проживає у Великій Британії і втрачає себе.

Проте мови про те щоб повертатись до України немає. Ведуча не планує повертатись через молодших дітей – 6-річного Валерія та 5-річну Євдокію.

Про це йшлося під час її інтерв’ю для “КП в Україні”.

Цитуємо:

“Особисто я відчуваю провину за те, що часто нарікала, казала, що в Європі краще. І тільки тепер, коли пожила в Лондоні, розумію, що найкраще – в Україні.

У Лондоні я відчуваю, що втрачаю себе. Нещодавно я приїжджала в Україну, була деякий час вдома, і відчуття того, хто я є за кордоном і хто я є в Україні, – це дві різні реальності”.

Як розповіла Фреймут життя за кордоном дало їй зрозуміти, що там вона – одна “з”, а її життя поки що тут нічого не значить:

“Якщо мене завтра тут не стане, мене просто тихенько пoховають, і абсолютно не буде важливо, жила я на світі чи не жила.

Тоді як в Україні моє життя, і “я” має значення. В Україні моє ДНК, в Україні моя суть. Але я не можу зараз і не буду повертатися, поки літають бoмби, бо я – мама. І мої материнські інстинкти сильніші за мої егоїстичні бажання повернутися в Україну. Нині я буду в Лондоні оберігати дітей від гoря”.

У своєму інтерв’ю ведуча розповіла, як змінилась вона її характер через проживання за кордоном:

“Я захоплююся тією Олею Фреймут, яка була до вiйни. Вона була дотепна, вишукана, з гарними манерами, зухвала, не всім до догоди, вона була з характером. Я навіть відчуваю якусь заздрість до тієї Олі Фреймут, тому що більше такої Олі Фреймут немає”.

02,09,2022.

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page