fbpx

“Я розумію, як вам зараз важко”: командувач ВМС звернувся до захоплених українських моряків

Українським морякам, яких Росія зухвало обстріляла та потім захопила в Азовському морі, через адвокатів передають лист, який написав командувач ВМС Ігор Воронченко.

Про це написав журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

Також він виклав скріншот відповідного листа.

Подаємо повністю текст звернення Воронченка до українських моряків:

“Побратими!

Я розумію, як вам зараз важко. Всі військові моряки ВМС з розумінням ставляться до так званих свідчень, які від вас зараз намагаються отримати. Адже методи роботи спецслужб РФ ні для кого не є секретом. Я сам пройшов через це у 2014 році та добре знаю, як це бути в полоні та що стоїть за сказаними вами словами під час допиту.

Найважливіше моє завдання зараз – повернути вас додому. Україна докладає всіх можливих зусиль для звільнення вас з полону, зокрема із залученням світової громадськості. Для вашого звільнення працює Адміністрація Президента України, Міністерство закордонних справ, Міністерство з питань тимчасово-окупованих територій, уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Червоний хрест, волонтери, правозахисники. Ми – один екіпаж, одна сім’я, ми будемо боротися разом з вами до вашого повернення додому.

Ви діяли в рамках закону, професійно, відповідно до норм міжнародного морського права та чинних договорів. Закон, право – на нашому боці та це розуміє весь світ. Відчувати страх – це нормально. Головне вірити у свою силу духу, берегти гідність і розуміти, що за вами стоїть вся Україна, весь цивілізований світ. Я пишаюся кожним з вас. Дякую за вірність Батьківщині та знайте, що ми робимо все для вашого повернення до рідних, які чекають на зустріч із вами.

Командир Військово-Морських Сил Збройних Сил України,

Адмірал Ігор Воронченко

27 листопада 2018 року”.

Джерело.

You cannot copy content of this page