fbpx
Без категорії
Я вирішила, що перестану перша дзвонити та писати своїм друзям, щоб глянути, на скільки я потрібна цим людям. Однак, реальність виявилася занадто жоpстокою

Ви знаєте тих нечисленних люблячих і дбайливих друзів, які завжди поруч, не дивлячись ні на що? Ну ось, я була тією самою людиною.

Завжди жила, дотримуючись правила, що про дружбу, як і про квіти, потрібно добре піклуватися – лише тоді вони розквітнуть.

В іншому випадку, відносини висохнуть і зaгинyть дуже швидко. Так що я завжди вкладала сили, щоб підтримувати дружбу. Завжди хотіла бути поруч з людьми, яких люблю.

На жаль, я не завжди отримувала адекватну реакцію від тих, по відношенню до кого проявляла турботу. Але завжди говорила собі – «стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Ті, кому судилося бути в твоєму житті, будуть поруч. Гідні люди обов’язково прийдуть на твоє світло.

Все це тривало допоки в один прекрасний день я, нарешті, не зрозуміла, що віддаю себе не тим людям.

Нарешті побачила правду, яка була перед моїми очима всі ці чортові роки. Усвідомила, що весь цей час дурила себе.

Люди не завжди ставляться до тебе так само, як ти ставишся до них. Деякі з них залишаються з тобою лише для того, щоб користуватися твоєї добротою. Вони з’являються тільки тоді, коли їм щось потрібно від тебе.

Отже, я провела невеличкий експеримент. Перестала дзвонити. Перестала приходити в гості. Я повністю зникла. Просто хотіла подивитися, скільки «мepтвиx рослин» поливала протягом багатьох років.

Жpoстока реальність потрясла мене. Вона розбила мені серце, але зате я дещо зрозуміла про людей, які весь цей час мене оточували.

Після цього, нарешті, вирішила взяти справу в свої руки і викреслити з життя тих людей, яким не було діла до мене. І потрібно зауважити, що багатьох з них вважала справжніми друзями. І після всього цього я відчула справжнє полегшення.

Читайте також:

Дружба – це вулиця з двостороннім рухом. Ви не можете розраховувати отримати що-небудь, якщо ви нічого не даєте натомість. Це закон життя.

Якщо вам дійсно небайдужа людина, ви будете поряд з нею, незалежно від того, наскільки зайняті. Не існує відмовок, коли любиш когось. Ви дбаєте про дорогу вам людину, тому що самі хочете цього. І немає такого місця на Землі, де б вам хотілося бути більше, ніж поруч з другом, який вас потребує.

Отже, я вирішила, що вистачить віддавати себе людям, які не здатні оцінити цього. Я гідна того, щоб мене оточували друзі, які щиро поважають і люблять мене.

Мені набридло рятувати відносини, які, на жаль, були мepтвi з самого початку. Набридло бути поруч з людьми, у яких ніколи немає на мене часу. Набридло весь час прикидатися, що все в порядку, коли це явно не так. Вирішила, що більше не дозволю людям зловживати моєї добротою.

У мене не так багато часу, щоб витрачати його на людей, які не хочуть мене любити так само, як я люблю їх.

Викреслюю зі свого життя тих, хто заподіює бiль, нехтує, кидає в складні моменти, але з’являється, коли потрібна моя допомога.

Читайте також: — Юро, поноси Дімку. Геть руки відтягнув, cпина бoлить. Ну не дитина — глина! Маленький, а такий важкий!

Я вирішила, що потрібно навчитися цінувати в першу чергу себе. Занадто багато сил і часу витрачала на непотрібні стосунки. Вирішила, що більше не дозволю людям зловживати моєю добротою.

Тепер я вважаю, що краще мати одного, вірного, турботливого друга, який дійсно любить мене, ніж витрачати своє життя на людей, які прикидаються заради вигоди. Якість важливіша за кількість – завжди і в усьому.

За матеріалами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page
facebook