fbpx

Сили під кінець, як і терпець. Свого часу погодилась допомогти сестрі чоловіка, думала зроблю справу добру, плюсик до карми буде. Ага! Хіба ж я знала, що вони тут от таке влаштують

Я якось і не помітила, як швидко виріс наш син. Тільки дитиною був, а тут уже студент. Не встиг навчання завершити, як його запросили працювати у одну відому міжнародну організацію. Ось, провели його три місяці тому і залишились із чоловіком самі у нашій трикімнатній квартирі.

А тут, два місяці тому чоловік до мене підійшов із розмовою. Сестра його випадково про зраду чоловіка дізналась. Що вже там у них вийшло. але виставив він її за двері разом із дитям:

— Вероніко, а може хай вона у нас поки поживе. У столиці нині ой як не спокійно. А у нас тут тихо. Та й нам веселіше буде. А?

Звісно, ​​я погодилася. Адже нашою квартирою знову бігатимуть маленькі ніжки, все оживе. Нас радуватиме веселий дитячий сміх. Це здорово. Звісно, ​​нехай приїжджають та живуть.

Приїхали вони не вдвох, а втрьох. Крім сестри чоловіка мого і малюка заявилася і свекруха. Чоловік не вважав це чимось важливим і не думав, навіть, що треба попередити мене про це. Проте сестра чоловіка, Іра сказала, що бабуся допомагатиме з малюком. Я ж працюю і мені точно буде не до цього. А одній Іринці ніяк не впоратися. Що я могла вдіяти, ну що ж, хай так буде.

Читайте також: Чоловікового дядька ми до себе забрали, коли стало зрозуміло, що сам він уже не зможе. Доглядали разом, але все ж більша частина турбот на мої плечі лягла. Довелось, навіть з роботи звільнитись. Коли ж Петра Олексійовича не стало, чоловік успадкував його дім. Ніколи ми не говорили про те, як будемо тим майном розпоряджатись, але те що надумав чоловік стало для мене величезною несподіванкою

Минуло два тижні. І я зрозуміла, що гості дуже напружують мене. І ось чому.

По-перше, вони миттєво з’їдають весь вміст холодильника. Абсолютно все. З’їли навіть заморожені ягоди куплені для недільного пирога. Я попереджала.

По-друге, вони ні на що не витрачаються, бо «пенсія крихітна, а аліменти зовсім смішні». За моїми підрахунками, я почала витрачати на їжу вчетверо більше, ніж зазвичай. І тепер навряд чи зможу купити новий ноутбук, необхідний для роботи.

Ірин син виявився дуже галасливим та темпераментним хлопчиком. Мій Ромчик був спокійний, а Ірине маля примудрилося в перший же день відправити у смітник горщик з кімнатною квіткою і фамільну вазу. Його мама абсолютно не відреагувала на це. Намалював на шпалерах у коридорі. А ще запхав іграшку у злив у вбиральні, довелося викликати сантехніка та платити за його роботу.

Чоловік тільки сміється і просить не звертати увагу на дитину. Але я вже просто на межі, і терпіти це не можу. Наталя безсовісно їсть мої продукти, а сама навіть хліба жодного разу не купила. Готувати також не хоче. Працювати не хоче, хоча з дитиною цілком може сидіти бабуся. Лише у телефоні весь день сидить. А потім голосно переказує всі негативні новини та ще й зі своїми коментарями.

А позавчора прийшли із величезними пакетами, наповненими обновками. Це Ігор із авансу дав їм грошей, так вони мало того, що накупили одягу та взуття, ще й у салон краси сходили, а потім у парк із малюком, де вдосталь накаталися на атракціонах, посиділи у кафе.

Це мене дуже засмутило, і на чоловіка я образилася. Мені він грошей на туфлі та салони не давав, завжди заробляла самостійно, навіть у декреті. А тут… Мало того, що їдять, ще й розважаються, і чепуриться за наш рахунок.

А якщо син повернеться? Якщо не вийде там, в іншій країні, облаштуватись? Де він житиме, у цьому гуртожитку? Постійно думаю про це. Потрібно допомогти йому з покупкою окремого житла, поки обидва працюємо. Але гроші йдуть зовсім не туди.

Два місяці минуло і я вже на межі. Намагалася натякати невістці про те, що непогано було б їй уже подумати про власне житло, ніби як на деякий час приїхали. Але вона пропускає це повз вуха і нічого не робить.

Звичайно, я люблю чоловіка і готова допомогти його родичам у важкі часи. Але це не означає, що ми повністю і завжди повинні їх утримувати.

Поговорила з чоловіком, так він на мене ще й образився. Його все влаштовує і він радий що може допомагати своїй сім’ї.

А мені бути як? як все це припинити і сім’ю зберегти., бо чоловік не збирається і слова їм говорити.

05,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page