fbpx
Історії з життя
Я ж не вчора на світ з’явилась, правда? Я прекрасно розуміла, що він дзвонитиме Світлані, і вирішила перевірити. Справді, перевіривши чи я сплю він набрав колишню. Я прочинила двері, аби почути, про що вони говоритимуть

Павло прийшов додому. Невдоволений. Мені не треба було нічого питати, бо він сам почав розповідати:

— Мені хотілося здивувати Лізочку, не попереджав, що заберу її з садка. І яка картина переді мною постала? Світлана забирала її! Але не одна а з якимось чоловіком  Виявляється, вона заміж іти надумала. А я й не знаю!

А я ледь не застрибала від щастя такого.

Мені дуже вже довго доводилося ділитичоловіка з його колишньою дружиною Світлою. Він довго намагався зробити вибір між нами. Спочатку я подарувала йому сина, але він не наважувався піти з родини, коли ж я повідомила, що чекаю другу дитину, він таки розлучився.

Проте, його дружина колишня ніби й не чула, що він одружений. могла спокійно нам доньку на кілька днів залишити, чи зателефонувати до нього у разі якоїсь, навіть найдрібнішої потреби. Щоранку і щовечора надсилала йому відеопобажання від доньки. Вони йому бажали разом доброго ранку, або казали добраніч. Разом!

 — Хіба це не чудово? Чому ж тебе це засмучує? – я старалась але так і не змогла стримати посмішку.

– Що чудового? Награється та іншу знайде, – не заспокоювався чоловік.

Він цілий вечір бігав по квартирі, гримав і чимось був невдоволений. Ну а потім пославшись на погане самопочуття, сказав, що хоче лягти раніше.

Я ж не вчора на світ з’явилась, правда? Я прекрасно розуміла, що він дзвонитиме Світлані, і вирішила перевірити. Справді, перевіривши чи я сплю він набрав колишню. Я прочинила двері, аби почути, про що вони говоритимуть.

Спочатку він щось беззмістовне там з нею обговорював, а потім видав:

— Сонечко моє, мені не хочеться, щоб у тебе був чоловік! Подумай про мене! як же наше кохання?

Я стояла і вухам своїм не вірила. І досі до тями прийти не можу. Що означають його слова? Як може, навіть дозволяти такі розмови його колишня? Вона що, не знає. що у нас є діти?

Хочу почути ваші поради. Як мені бути. до кого першого бігти: до колишньої, чи її кавалера?

Що це таке, чому влазить у нашу сім’ю?

08,01,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page