fbpx

Як часто потрібно підстригати кінчики волосся

Це може здаватися парадоксальним, але секрет сильного, здорового і навіть довгого волосся криється в його постійному підстриганні. Але наскільки часто це необхідно робити? Відповіді різняться: від «кожні чотири тижні» до «кількох разів на рік». А істина, як це часто буває, десь посередині.

Найоптимальніший варіант для стрижки кінчиків волосся – це кожні 6-8 тижнів. Причина проста, але маловідома: підстригаючи ваше волосся, ви перешкоджаєте тому, щоб його кутикули ділилися, сіклися. Чим довше ви не остигаєте кінчики, тим вище по волосяному стрижню піднімається розтин.

Волосся потоншується, стає крихким і, врешті-решт, ламається. Саме таким чином ви втрачаєте густоту своєї шевелюри. Як тільки кінчик волосини почав сіктися, зупинити цей процес неможливо. Вихід один: стригтися частіше, щоб уникнути цього неприємного ефекту.

Але не у всіх волосся однакове. Тонке і жорстке – страждає від посічення сильніше. В рівній мірі стосується це фарбованих локонів і волоссю, що часто піддається сушці феном і укладанні термічними засобами. В цьому випадку обрізання кінчиків має проводитися на більш регулярній основі в порівнянні з волоссям, що не потрапляє під вищезазначені критерії.

Читайте також: Не соромтеся своїх форм. Все те, що дав вам Господь – красиво: 33 секрети бездоганного смаку які слід знати кожній жінці та дівчині!

Період в 6-8 тиждень – це середній безпечний термін, але ваше волосся може подавати вам сигнали, що стрижка необхідна раніше. Візьміть за правило постійно стежити за своїм волоссям, і якщо ви почали помічати перші ознаки посічених кінчиків або що ваше волосся стало сухіше, ніж зазвичай, візит до перукаря краще не відкладати.

І ще одна підказка: хороша стрижка повинна прослужити вам 8 тижнів. Тому, якщо ви відчуваєте, що форма втрачається дуже швидко, це може означати, що нова процедура підрівнювання кінчиків потрібна якомога швидше.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page