fbpx

Як легко очистити матрац від будь-яких плям за 10 хвилин без небезпечної хімії

Матрац, як і будь-який предмет, що контактує з нами кожен день, або в даному випадку ніч, забруднюється та очищає його може стати справжнім кошмаром. Але цей засіб вас врятує. Для роботи вибирайте добре провітрюється.

Що потрібно?

  • пляшка з пульверизатором на 500 мл;
  • прозорий засіб для миття посуду;
  • харчова сода;
  • пеpекис вoдню.

Як зробити?

Заповніть пляшку водою, додайте чайну ложку засобу для миття посуду. Ретельно збовтайте і розпороште рідину на матрац. Важливо рівномірно покрити його рідиною, щоб сухих місць не залишилося. Працюйте швидко.

Спорожніть пляшку, якщо в ній залишилися рідина або візьміть нову. Налийте 250 мл води і 250 мл пеpекису вoдню 3-відсотковою. Ретельно збовтайте і знову розпорошіть по всьому матрацу. На плями краще додати більше рідини.

Читайте також: Як легко почистити килим? Ми пропонуємо вам спосіб, завдяки якому чистка в домашніх умовах стане не менш ефективною, ніж у хімчистці!

Поки матрац вологий, рівномірно посипте його харчовою содою. Залежно від розміру, може знадобитися до трьох склянок продукту. Використовуйте чисту ганчірку, щоб розподілити соду. Вона повинна лягти тонким пастоподібним шаром на поверхню матраца.

На все потрібно хвилин десять. Важливо тримати вікна відкритими, оскільки сода вступить в реакцію з пеpекисом водню. Залиште суміш на ніч.

На ранок пропилесосьте матрац і насолоджуйтеся прекрасним результатом.

Три варіанти чистки, які не можна використовувати:

  • не намагайтеся запрати плями, залишаться розводи;
  • не використовуйте відбілювач;
  • не користуйтеся миючими засобами з агресивною хімією і барвниками.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page