fbpx
Дозвілля
Як назвати сина в січні 2019 року

Вибираючи ім’я дитині, не забувайте звертати увагу на значення імені, пише “Сьогодні Lifestyle”.

Коли народжується дитина, батьки насамперед вибирають їй ім’я. Воно, до речі, має велике значення в долі людини, а тому, необхідно правильно зробити вибір і назвати свою дитину не тільки красиво, а й правильно.

Сьогодні ми розібралися, як варто називати хлопчика, який народитися в січні 2019 року.

Загальні рекомендації щодо вибору імені для хлопчика

Вибираючи ім’я для своєї дитини, важливо враховувати не тільки свої переваги (подобатися / не подобається), а й керуватися здоровим глуздом.

По-перше, як поєднується ім’я дитини з його прізвищем та по батькові.

А по-друге, якщо ми говоримо про хлопчика, то не варто забувати про те, що він в майбутньому дасть по-батькові своїм дітям.

І по-третє, пам’ятайте, що ваша дитина не завжди буде маленькою і їй потрібно буде будувати своє доросле життя зі своїм ім’ям.

Крім того, вибираючи ім’я дитині, необхідно звертати увагу на значення імені, адже вже доведено, що ім’я впливає на характер, темперамент і життя в цілому. Крім того, не рекомендується називати дітей на честь помepлих родичів.

Читайте також: Щасливі імена для діток у новому 2019 році

У чому особливість зимових імен

Вважається, що хлопчики, які народжені взимку, наділені відмінним здоров’ям. У них від природи прекрасно розвинені вольові якості, вони цілеспрямовані і рідко відступають при досягненні своєї мети. Крім того, дуже часто серед них трапляються трудоголіки, які готові працювати цілодобово безперервно аби досягти поставлених цілей. Найчастіше хлопчики, народжені взимку, в дорослому житті досягають великих успіхів.

Яке ім’я вибрати для хлопчика, народженого в січні 2019 року

Феодосій, Яків, Андрій, Максим, Петро, ​​Федір, Артур, Матвій, Михей, Григорій, Віктор, Данило, Давид, Гліб, Іван, Володимир, Ілля, Ісидор, Євсевій, Матвій, Степан, Роман, Микита, Марк, Лев, Євген, Олександр, Григорій, Ярослав, Прохор, Антип, Микола, Владислав, Арсеній, Георгій, Євген, Василь, Інокентій, Гавриїл, Феофан, Панфутій, Климент, Наум, Марк, Кирило

Крім того, варто також звернути увагу на такі імена, як: Амур, Фабіан, Ведогор, Ликера, Златомір, Ждан, Еріх, Кай, Каміль, Діонісій і Аскольд.

Православні церковні імена для хлопчиків, народжених в січні 2019 року

Адам, Артем, Артемій, Антон, Опанас, Василь, Валентин, Веніамін, Григорій, Данило, Єгор, Юхим, Елизар, Омелян, Іван, Гнат, Ілля, Кирило, Костянтин, Климент, Михайло, Максим, Марк, Никонор, Микола, Наум, Микита, Петро, ​​Прокл, Павло, Прокоп, Прохор, Серафим, Степан, Сава, Сергій, Семен, Тимофій, Трохим, Фадей, Федір, Феодосій, Філіп, Феоктист, Юрій, Яків.

You cannot copy content of this page