fbpx

Як правильно хвалити путіна і коментувати війну. СБУ перехопила методички ФСБшників

Документ російських спецслужб з приміткою «до неухильного використання» співробітники СБУ перехопили під час розсилки секретними каналами зв’язку до федеральних органів виконавчої влади рф.

«Саме за цими тезами мають готувати свої виступи російські чиновники, артисти та спортсмени. Ним послуговувалися і на концерті в Лужніках у березні, і на Економічному форумі у Петербурзі у червні. Один із головних наказів фсб – хвалити путіна. Адже це він нібито «не допустив війни на території рф, якої так хотів Захід» та «особисто захистив росію від знищення, а росіян – він стояння на колінах»», – повідомляють в українській розвідці.

Далі йде перелік «найчеснішої статистики» про захмарну підтримку російського диктатора та перераховуються аргументи, щоб росіяни не боялися дефолту та міжнародних санкцій. Для цього відведений аж цілий блок даних для достовірності.

Не залишають без уваги й молодь. Оскільки в попередніх методичках росіян, які публікувала СБУ, вказували на високий рівень пацифізму серед молоді, тому пропагандисти знайшли «покращення» і для них.

Наприклад: блокування Instagram спецслужби рф називають повною перемогою російської влади і очевидним провалом Заходу. Адже більшість росіян віддають перевагу «Аднакласнікам».

«росія може продовжувати брехати своїм громадянам і розповідати, «як у них все добре», але правда в тому, що армія рф знищує мирних українців, а ми всі – дуже мотивовані захищати свою країну і якомога далі дистанціюватися від росії. Тому чотири місяці нищимо ворожу армію, а її втрати в Україні сягають понад 34 тис. солдатів, тисяч танків, літаків, артилерійських систем та іншого озброєння. І ми продовжимо нашу боротьбу до перемоги», – резюмували в СБУ.

Фото: з відкритих джерел.

06/27/2022

You cannot copy content of this page