fbpx
Дозвілля
Як правильно підготувати, випрати, висушити пуховик і не залишитися без верхнього одягу

Найпопулярніший верхній одяг зимою – це пуховик. Як правильно підготувати, випрати, висушити пуховик і не залишитися напередодні зимових холодів без верхнього одягу – читайте в матеріалі, пише 24 канал.

Перш, ніж увімкнути пральну машинку, уважно прочитайте ярличок речі. Якщо там є значок, що дозволяє правити в машині – можна розпочинати приготування. Якщо ж дозволене лише ручне прання – краще не ризикуйте, щоб не зіпсувати річ.

Як підготувати пуховик до прання в пральній машинці?

Потрібно придбати засіб для прання пуховиків (від звичайного порошку можуть залишитися розводи) та кульки, які не дозволять пуху збитися під час прання. Їх можна замінити на звичайні тенісі м’ячі – вам знадобиться 4-8 таких м’ячів.

Обробіть спеціальним засобом наявні на куртці плями, щоб вони краще відіпралися. Застебніть блискавку і ґудзики, перевірте усі кишені.

Читайте також: Пам’ятка батькам дітей, які часто хворіють

Пуховик необхідно прати вивернутим навиворіт (вивернути назад куртку потрібно вже після остаточної сушки).

Який режим вибрати для прання пуховика?

У багатьох пральних машинках є спеціальні режими, які дозволяють прати саме пуховики. Якщо ж у вас немає такої функції – вибирайте режим делікатного прання: для шовку або вовняного одягу.

Температура води повинна становити 30 градусів. Також увімкніть режим додаткового полоскання. А от віджим вимкніть, адже це може принести шкоду куртці у вигляді збитого наповнювача.

Як правильно сушити пуховик?

Перш, ніж повісити куртку на вішалку – виверніть кишені і розстебніть блискавку та ґудзики, а також розгладьте куртку руками. Не варто сушити пуховик на батареї або феном. Пуховик має висохнути на вішалці самостійно.

Опубліковано 22 січня 2019 року

facebook