fbpx

Як правильно розкаюватися в злочині на прикладі власника Франківської АЗС

До ЗСУ передано 10 тонн дизельного пального, вилучених у кримінальному провадженні за матеріалами СБУ, повідомляють «Вікна».

Пальне СБУ вилучила на початку лютого 2022 року у ході реалізації заходів з комплексного захисту об’єктів критичної інфраструктури в паливно-енергетичній сфері та детінізації ринку нафтопродуктів. Тоді було арештовано бензин та 33 тонни дизелю, які продавали через АЗС в Івано-Франківську.

Експертиза визначила, що вилучений бензин – неякісний та не відповідає нормам ДСТУ. Тож директору фірми, який є власником мережі АЗС, повідомили про підозру у незаконному зберіганні та збуті підакцизних товарів.

Щодо дизелю, то він підлягає поверненню фігурантам провадження, оскільки експертиза засвідчила його відповідність держстандарту.

У ході досудового розслідування та зважаючи на зібрані СБУ докази, фігурант покаявся у скоєному, надав викривальні покази і повністю визнав свою вину.

Зважаючи на агресію російської федерації проти України, він виявив бажання передати до ЗСУ 10 тонн з вилученого пального. Крім того, директор фірми передав на потреби ЗСУ 60 000 гривень.

Вироком суду фігуранту призначено штраф в розмірі 85 000 гривень з конфіскацією та знищенням контрафактного бензину. Вирок суду набрав законної сили.

Дизельне пальне передано в Збройні сили України та Національну гвардію.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області, обвинувачення в суді підтримувала Івано-Франківська обласна прокуратура.

Фото: Вікна.іф.

07/01/2022

You cannot copy content of this page