fbpx
Дозвілля
Як ваш номер телефону впливає на вашу долю?

Як ви вважаєте, чи можуть телефонні номери заважати або допомагати своєму власникові в якихось життєвих питаннях? Виявляється, що можуть, тому що сукупність цифр в номері складається з чисел, які несуть в собі певну енергію.

Номер телефону відіграє таку ж роль, як і наше ім’я. Для того, щоб дізнатися, що означає ваш номер, проведіть прості підрахунки і зведіть свій номер до простого однозначного числа.

Наприклад, візьмемо довільний номер 80975414236. 8 + 0 + 9 + 7 + 5 + 4 + 1 + 4 + 2 + 3 + 2 = 45 = 9.

Тепер розшифруємо, що ж означає ця цифра.

Нумерологія номера телефону

цифра 1

Такий номер телефону сприяє прояву особистої ініціативи, він сприяє незалежним і активним діям, новим засадам. Цей номер створений для вирішення ділових проблем будь-якого роду. Він відмінно гармонує з договорами про зустрічі, висновками договорів, вирішенням юридичних питань і з нотаріальними справами.

Володарем такого номера рухають внутрішні сили. У нього досить багато енергії, щоб реалізувати всі свої задуми. Номер також говорить про те, що діяти необхідно негайно.

цифра 2

Цей номер телефону більше підходить для того, щоб отримувати дзвінки, ніж дзвонити самому. Винятком є ​​ті випадки, коли робота людини дозволяє зробити дзвінок без тривог і сумнівів, залишаючи на душі почуття задоволення. За допомогою цього номера можна налагоджувати контакти, він сприяє гармонії та співпраці.

Володар такого номера швидко знаходить з оточуючими людьми спільну мову. Усередині цієї людини спокій і гармонія. Однак, якщо він хоче досягти чогось більшого, то потрібно виходити за рамки свого комфорту.

цифра 3

Цей номер відмінно підходить для різних активностей і для завершення будь-яких розпочатих і старих справ. Він відмінно підходить журналістам і рекламникам, художникам, акторам, людям, які займаються шоу-бізнесом, туризмом і комерцією. За таким номером телефону відмінно домовлятися про ділові зустрічі, про подорожі і поїздки, про розваги і веселощі.

Номер так і кричить своєму власникові, що він повинен зосередити свою увагу на собі любимому. Швидше за все, така людина часто хоче допомогти всім і кожному, розриваючись на кілька частин від того, що не виходить все встигнути. Саме час подумати про себе. Організуйте спочатку допомогу самому собі, а потім і іншим допомагати буде зовсім не в тягар.

цифра 4

Цей номер допомагає контактам, які спрямовані на наполегливу працю, творення і серйозність. З таким номером не варто замислювати важливі справи і займатися спекуляцією. Він хороший для спілкування на теми, пов’язані з домашніми справами, ремонтом приміщень, і зовсім не годиться для бесід про подорожі, побачення, розваги і поїздки.

Власникам такого номера рекомендуємо навчитися виходити зі свого звичайного стану і шукати нові шляхи вирішення проблем на своєму шляху. Найімовірніше, такій людині необхідно поміняти своє бачення світу.

цифра 5

Під час спілкування за цим номером можуть відбуватися зміни в стосунках і справах, тому краще не спілкуватися з нього, коли ви точно не впевнені в тому, що ваша задумка варта уваги і реалістична. Цей номер сприяє приходу довгоочікуваного успіху, а також допомагає давно розпочатим справах дати свої плоди. Не варто з’ясовувати стосунки за цим номером, в тому числі і любовні, так як результат може бути дуже непередбачуваним.

Своєму власникові номер подарує впевненість в собі і приверне в його життя удачу. Якщо п’ятірка – це ваша цифра, знайте, що ви на правильному шляху.

цифра 6

Даний номер абсолютно не годиться для нових починань, необдуманих рішень, підприємств, рішучих і швидких дій. Він допоможе вам отримати розраду або рада, підійде для вирішення делікатних проблем, в тому числі пов’язаних з близькими людьми і родиною. Відмінно підійде для призначення громадських зборів, конференцій, господарських справ, для зустрічей з однодумцями і друзями.

Своєму власникові номер говорить про те, що дуже важливо слухати поради своїх близьких. Цим людям також важливо розвивати інтуїцію.

цифра 7

Номер не підходить для тривалих переговорів на теми фінансів і бізнесу, не підходить для призначення зустрічей, проте сприятливий для того, щоб налагодити зв’язки в галузі наукових розробок, досліджень, містики і філософії. Також він допоможе вам отримати поради і рекомендації.

Власникові цього номера необхідно розвивати нестандартний підхід до своїх справ і вчитися мислити оригінально, так як дане число є символом творчості і мистецтва в нумерології.

цифра 8

Дуже добре підходить для контактів у сфері фінансів і бізнесу, для продажів. Вона допомагає своєму власникові добитися успіху, матеріального благополуччя, сприяє зміцненню його авторитету і організованості. За допомогою цього номера найсерйозніші і важливі справи завершуються легко і швидко.

Власникові такого номера доля дала шанс реалізувати себе в кар’єрі, не варто упускати таку унікальну можливість.

цифра 9

Ця цифра прекрасно підійде для починання перспективних справ, для посилення контактів і зв’язків, для будь-яких звершень і для оголошення важливих планів. Такий номер сприяє появі сприятливих можливостей, допоможе фінансовим і комерційним справам. Найбільше такий номер підходить людям зі світу мистецтва.

Власникові цього номера слід звернути свою увагу на моральні принципи і духовність. Такий номер є своєрідним знаком того, що людині необхідно духовно вдосконалюватися.

Джерело.