fbpx

Як за п’ять хвилин вирішити будь-яку проблему з дружиною

Як за 5 хвилин вирішити будь-яку проблему з дружиною?

Ні для кого не таємниця, що чоловіки і жінки дивляться на світ під різним кутом. І те, що для одного боку відносин є незмірно важливим, інший бік розглядає як повну нісенітницю. Зрозуміло, істина десь посередині, і кожна сторона відносин повинна пройти свою половину шляху до ідеального взаєморозуміння.

Нещодавно одна саудівська газета опублікувала статтю відомого вченого і проповідника шейха Аїда аль-Карні, в якій автор дає поради щодо врегулювання сімейних конфліктів. Шейх аль-Карні – автор книги «Не сумуй!», яка стала бестселером: її переклали на 30 мов світу, а загальний тираж досяг 10 мільйонів примірників. Своє захоплення книгою висловив тоді ще принц, а нині король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Cауд, який прочитав її тричі.

Про суть свого методу, що дозволяє за 5 хвилин вирішити будь-яку проблему з дружиною, шейх аль-Карні розповів на одній із зустрічей з мусульманської аудиторією.

«Не тільки Ейнштейн і Ньютон можуть робити великі відкриття. Схід теж на щось здатний, – сказав він з посмішкою. – Ейнштейн, наприклад, відкрив теорію відносності. Я теж зробив відкриття, про яке написали в газеті і яке набуло широкого поширення в інтернеті.

Він називається “Чудодійний засіб для сімейного життя”. Його використання буде запорукою сімейного щастя. Багато хто вже випробував цей засіб і залишилися дуже задоволені результатом.

Отже, в чому полягає суть мого методу?

Якщо виникла сварка з дружиною, постарайся не відповідати їй, не залякувати її підвищеним голосом і погpозами. Не говори їй слів типу: “мовчи, жінка, ти не маєш рації”.

Жінці потрібно виговоритися – дай їй це зробити. При цьому не треба сидіти, втупившись в екран телевізора, не звертаючи на неї уваги. Капітулюй перед нею! Лагідно схили свою голову і сиди смиренно, коли вона говорить. І ні в якому разі не відповідай їй,навіть, якщо ти тричі правий. Скажи: “Безумовно, ти права. Я каюсь перед Всевишнім. Обіцяю тобі, що цього більше ніколи не повториться. Взиваю до тебе про прощення заради Бога. Я зробив помилку – шайтан поплутав. Але двері покаяння відкриті. Обіцяю, що більше так не буду “.

Читайте також: Заробила чесною працею: народна улюблениця Леся Нікітюк здійснила давню мрію

Жінка завжди емоційна, нею керують почуття. І, як правило, вона милосердніша за чоловіка. Жінка доглядає за хворими близькими, коли сама хворіє. Жінка виношує свою дитину, годує її, притискаючи до грудей. Вона дарує душевне тепло чоловікові. Піклується і доглядає. Тому капітулюйте перед своєю дружиною і навіть не намагайтеся їй суперечити!”.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page