fbpx
Без категорії
Яk змусити цвісти орхідею? Є один вірний спосіб!

Ваша орхідея, буде частіше радувати своїм цвітінням!

Хочете, щоб ваша орхідея цвіла якомога частіше? Після останнього цвітіння ваша орхідея довго не радує вас своїми квітами? Ми знаємо, як стимулювати повторне цвітіння! Це дуже простий спосіб, перевірений багатьма господинями! Джерело

Орхідея фаленопсіс- одна з найкрасивіших кімнатних рослин. Як правило, ми купуємо його квітучим. Але приходить момент, коли квітки опадають, і власники орхідеї починають замислюватися, що вони роблять не так.Средняя тривалість цвітіння орхідеї фаленопсис – 3 місяці. Зазвичай це відбувається два або три рази на рік. Перерва між цвітінням може затягнутися на кілька місяців.

Ось як наблизити момент її цвітіння.


1. Створити орхідеї перепад температур: постав горщик на ніч в прохолодне місце (до 15 градусів).

2. Скороти кількість азоту в добривах. А фосфор повинен превалювати, адже саме він стимулює цвітіння.

3. Зволожуй повітря навколо рослини.

4. Поклади горщик з орхідеєю на 5 днів у темне місце. Через 3 тижні орхідея повинна випустити бутони. Цей спосіб годиться тільки для дорослих і здорових рослин.

5. Замість поливу радять поміщати в горщик з орхідеєю пару кубиків льоду, так вона швидше зацвіте.

6. Якщо ти помітиш, що у неквітучої орхідеї активно ростуть корені або листя, значить, у неї відповідний період розвитку. Поки цей період не закінчиться, природно, рослина не зацвіте. Наберися терпіння.

Доглядайте за своїми кімнатними квітами і вони будуть радувати вас кожен день!

Читайте також: ЧОЛОВІК ВИРІШИВ ВЗЯТИ ТАЙМ-АУТ, ВІН – ВТОМИВСЯ ВІД СІМ’Ї І ВІДНОСИН. І ПОКИ ВІН ВІДПОЧИВАВ, Я ЗНАЙШЛА СЕБЕ

Як бачимо, з орхідеями можна легко подружитися. Тоді ви станете володарями екзотичної квітки, яка буде комфортно почувати себе в вашому домі і гармонійно вписуватися в інтер’єр!

Поділися цією корисною статтею з подругами.

You cannot copy content of this page