fbpx
Дозвілля
Які таємниці приховує остання цифра вашого року народження

Люди здавна прагнуть розшифрувати вплив чисел на долю. Що розповість про нас рік народження? Виявляється, особливості нашого ставлення до себе, інших і світу залежать від того, яка у нас остання цифра року нашого народження.

Хочете перевірити?

Рік народження людини відіграє величезну роль в її житті. Але найбільше значення має остання цифра року народження. Вважається, що в той чи інший рік панує одна з 5 природних стихій. Іншими словами, кожній цифрі відповідає своя сфера або стихія. Таких природних сфер п’ять: Вогонь, Вода, Повітря, Земля і Дерево. Вони багато в чому визначають основні риси і особливості поведінки людини.

Отже, ваш рік народження? Ваша стихія або природна сфера визначається по останній цифрі вашого року народження. Наприклад, ваш рік народження 1984. Цифрі 4 відповідає стихія Дерево.

Остання цифра 4 і 5: стихія Дерево

Представники природної сфери Дерево – впевнені в собі і працьовиті люди. Вони прагнуть до новизни, їм подобається експериментувати. Їх манять непізнані місця і загадки навколишнього світу. Їхня мрія – пізнати світ. Їм абсолютно чужі такі якості, як егоїзм і милування собою.

Остання цифра 0 і 1: природна сфера Метал

Це люди з сильним характером. Вони здатні швидко відновлювати свої фізичні і духовні сили. Люди стихії Метал незалежні і не дуже товариські. Вони часто тримаються осторонь, оскільки люблять діяти на власний розсуд і часто в поодинці. Намагаються жити в любові і гармонії.

«Металеві» люди чітко визначають свої життєві цілі і відрізняються надзвичайною наполегливістю в їх досягненні. Негативні риси: непереборна потреба у владі і багатстві. Вони надто прямолінійні і категоричні, нетерпимі до помилок.

Остання цифра 2 і 3: природна сфера Вода

Представники цієї стихії характеризуються, перш за все, такими якостями, як добросердечність і чуйність, здатність до співчуття. Чарівні і привітні в спілкуванні з іншими. У них хороша уява.

Це креативні люди, які відрізняються своєю нестандартністю і оригінальністю мислення, свободою від стереотипів. Саме це робить їх успішними у професійній діяльності, особливо якщо вона в сфері мистецтва. Надзвичайно розвинена інтуїція дозволяє їм приймати правильні рішення в найбільш неоднозначних ситуаціях. Вони старанні й акуратні, намагаються розібратися у всьому до дрібниць.

Остання цифра 6 і 7: природна сфера Вогонь

Це справжні любителі пригод і подорожей. Відрізняються здатністю швидко приймати рішення, стрімголов кидаються у вир подій. «Вогненні» люди привабливі і безпосередні, знають, як сподобатися оточуючим, вміють залучати людей на свою сторону.

Остання цифра 8 і 9: стихія Земля

Люди, що знаходяться під заступництвом Землі, надійні, але разом з тим горді і самолюбні. Вони в усьому ґрунтовні, не покладаються на “може”. Намагаються все контролювати, нічого не випустити з уваги. Їм не властива схильність до безрозсудних вчинків.

Читайте також: А ви читали книгу, що з’явилася на світ і стала бестселером в рік вашого народження?

Вони до всього підходять з розумом і вирішують проблеми з тверезою головою. Люди Землі у всьому люблять порядок і дисципліну. У них все за планом, за розкладом. Вони бояться невідомості і невизначеності.

Спробуйте оцінити себе і поділіться з нами в коментарях своїми думками з цього приводу!

За матеріалами.

Опубліковано 16 лютого 2019 року

facebook