fbpx
Без категорії
Якось я вирішив зpадити дружині. Наш шлюб як раз переживав не найкращі часи. Ну, а тут нова співробітниця, така молода, життєрадісна, не обтяжена побутом і сім’єю. Почав до неї залицятися

Якось я вирішив зpадити дружині. Наш шлюб як раз переживав не найкращі часи – буденність, діти, суперечки. Ну, а тут нова співробітниця, така молода, життєрадісна, не обтяжена побутом і сім’єю. Почав до неї залицятися, дарував квіти, водив в кафе. Дружині казав, що затримуюся на роботі, чищу комп’ютер друга від вірусів, ремонтую авто на СТО, ну, і інші стандартні відмазки.

І ось, нарешті, молоденька колега пообіцяла провести зі мною нiч. Пoбачення запланували на суботу у неї вдома, до цього вона в гості мене не кликала. Додому повернувся щасливий, радіючи перемозі. Гopмони вирували, метелики в живoті голосно шелестіли крилами, а мoзок був у цілковитій відключці.

Вдома мене зустріла втомлена дружина, діти вже спали. Приховувати щось від жінок неможливо – читають по лиці, як професійні фізіогномісти. Тому і моя Оксана одразу помітила, що я задоволений, немов кіт, що злизав сметану. Однак, коментувати вона нічого не хотіла, а просто підігріла вечерю. Потім сказала, що з ніг валиться, тому посуд потім помиє, і пішла в кімнату.

Після вечері і ванни, я зайшов в спальню і бачу таку картину: Оксана спить на ліжку, не роздягнувшись, навіть волосся не розплела. Мабуть, дуже втомилася, що просто сил на це не було. А поруч на столику лежить наш старий альбом з фотографіями.

Мені від передчуття завтрашнього побачення все одно не спалося, тому почав переглядати альбом. Гортаю я фотки, а там … моя дружина в часи, коли ми тільки зустрічалися. Красива, свіжа … І моя задоволена моpда поруч з нею, щастя так і ллється з тих фотографій. І тут я згадав, наскільки був у неї закоханий, як залицявся, добивався, ночами спати не міг! Буря почуттів нахлинула, навіть в очах защипало.

Довго я крутився в тієї ночі, думав про дружину, про мою нову пасію, про сім’ю, дітей, наші проблеми, побут. Багато про що думав. Так хотілося, щоб знову поруч зі мною була та колишня Оксана.

І нарешті до мене дійшло! Це ж мені ніщо не заважає почати упадати за дружиною, як раніше. Водити в кафе її, а не дівчину з роботи. Тішити сюрпризами, говорити компліменти.

Читайте також: Ірина вже хотіла вийти з дому, та раптом застигла біля дверей спальні. Влад сидів на ліжку й тримав записку, яку сьогодні вранці написав їй Андрій. Жінка зрозуміла це, адже то була серветка з готелю, де вони винаймали номер. Вона впізнала емблему. Проклятий клаптик паперу відкрив її таємницю

Загалом, незважаючи на те, що була 5 ранку, я зателефонував своїй матері і домовився, що на вихідні вона забере дітей до себе. Потім зганяв в цілодобовий квітковий магазин і купив шикарний букет. Перед тим, як Оксана прокинулася, а встає вона рано, я встиг приготувати їй сніданок і приніс його в ліжко.

Помітно було, що дружина здивувалася, але була дуже рада моїй увазі. А я милувався її розпатланим волоссям і заспаним, рідним личком. Ну, а з букетом вона мало не танцювала по кімнаті – в такому захваті була!

Дівчинці з роботи я дав відбій, хоч і складно було на це зважитися – кілька разів не відповідав на дзвінок, але зате таке полегшення відчув! Не потрібно тепер ховатися, брехати дружині і друзям, сім’ю грошима обділяти. У той же день відправив дружину в салон краси, а ввечері ми вечеряли в її улюбленому ресторані. На наступний день кіно, прогулянки – справжнє побачення, як багато років тому.

Словом, за ці два дні моя Оксанка казково змінилася, знову стала тим пустотливий дівчиськом, в яке я колись закохався. Тепер я намагаюся приділяти їй і родині більше уваги і отримую таку віддачу, яку ні з однією кoханкою отримати не вдасться.

Так ось, чоловіки! На своєму досвіді переконався, що жінка – відображення чоловіка. Буде вона щаслива – будете щасливі і ви. Не вірите? Перевірте!

За матеріалами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!