fbpx

Якщо Бог з тобою – не важливо, хто проти тебе! Істини, які Бог хоче, щоб ви завжди пам’ятали, коли стикаєтесь з труднощами

Якщо Бог з тобою – не важливо, хто проти тебе

У нас у всіх були такі дні або навіть роки, коли життя йде зовсім не так, як ми очікували. У мене були довгі періоди в житті, коли абсолютно нічого не виходило, і всі спроби почати все заново закінчувалися повним крахом. Бували дні повні розчарувань, коли я думав, що абсолютно нічого не вийде. Цей ранок було одним з таких!

Я збирав своїх синів у школу, а це вимагає дуже великих зусиль, і я просто дивуюся, як моя дружина з усім цим справляється! Крім немовляти, що плаче, і школярів, на кухні була купа сміття, брудні підгузки на підлозі, вимазана зубною пастою раковина, в загальному, атмосфера в будинку була на межі кaтaстрофи. Коли ми нарешті вийшли з будинку, Коннор згадав, що він щось забув вдома, і пішов назад. Двері він не замкнув, тому туди залетіла птаха.

Мені треба було придумати спосіб, як позбутися від неї, але в той же час дуже швидко зібрати дітей. В кінцевому підсумку, я вигнав птицю з дому, посадив своїх дітей в машину, але як тільки я виїхав на автомагістраль, сміттєвоз обігнав мене, але далі він їхав ДУЖЕ повільно, при цьому зупиняючись біля кожного будинку. Я вже навіть і не знав, що мені робити: кричати або з іронією сміятися над тим, що відбувається.

Читайте також: Читати потрібно вранці 1 раз. Перевірте, на собі! Ця молитва закликає вашого Ангела-Охоронця

Один стресовий ранок не особливо псує нам життя, так як в ньому відбувається величезна кількість різних подій, які мають і більші масштаби, але коли стpес занадто затягується, наприклад, відсутність роботи і грошей, хвоpоба, проблеми в родині і інші ситуації, з якими ми можемо зіткнутися в житті, то стpес і переживання можуть здатися для нас надмірними. Нижче ми розглянемо 4 ситуації, яких я навчився під час важких періодів у житті. Вони допомогли мені, і я впевнений на всі 100%, що вони допоможуть і вам.

Для кожного з нас боротьба в житті неминуча, а ось програти або перемогти кожен вирішує сам для себе. Ці 4 основних правила можуть змінити все ваше життя:

1. Запам’ятайте, ваш характер завжди повинен бути сильнішими за обставини

Ми не завжди можемо передбачити, що може з нами станеться, але завжди можемо впоратися з ситуацією. У такі моменти я перестаю скаржитися і завжди дякую Богові за все гарне, що він зробив для мене, всі труднощі відразу здаються не такими вже й значними. Завжди позитивно ставитеся до всього і не майте злих помислів не залежно від всіх труднощів.

2. Всі неприємності вас тільки загартовують

Бог посилає вам труднощі в житті, тільки для того, щоб зробити вас сильнішими, змусити вірити і бути наполегливим, але тільки в тому випадку, якщо ви Йому це дозволите. Всі ваші стpаждання в житті мають свою мету.

3. Пам’ятайте, що плани Господа спрямовані на благо

Плани Бога завжди відрізняються від тих, які ми собі намітили, але вони завжди ведуть нас до кращого. Майте терпіння, навчіться чекати, разом того, щоб щось планувати по-своєму.

4. Бог ніколи вас не покине

Іноді ви можете відчувати, що вам належить подолати всі випробування наодинці, але пам’ятайте, що Бог ніколи вас не залишить, тому не втрачайте надії.

Якщо Бог з тобою – не важливо, хто проти тебе.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page