fbpx
Дозвілля
Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати

Добра людина є доброю свідомо. Це – її вибір не від слабкості або дурості, а від величезної внутрішньої сили, якої злі люди позбавлені повністю. Так само, як позбавлені щастя, радості і любові

Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати. Без будь-якої причини. Так проявляється «комплекс рятівника», так він впливає на злих, підлих, агресивних людей, яким ви не зробили нічого поганого.

Це, як сказав би Юнг, хімічна реакція яка, до вас особисто має досить опосередковане відношення. Так ось на нас реагують ті, чиє серце сповнене чорної злоби, заздрості, ненависті. Починаючи від злого вахтера і закінчуючи високопоставленим чиновником.

Рятівник? Ну так спробуй себе врятувати! Зараз ми швиденько випробуємо твою доброту. Плюнемо в обличчя або вдаримо ззаду: «Пророкуй, хто вдарив тебе?». Виведемо з рівноваги, принизимо, змішаємо з брудом – щоб ти став таким же злим і підлим, як ми!

Якщо на вас постійно нападають і завдають зла без видимої причини – швидше за все, ви добра і гідна людина. І злі не можуть цього терпіти, ось і шукають спосіб зачепити за живе; вщипнути або стукнути. Бажано – при всіх. Щоб ви теж озлобилися і закричали.

Але злі забувають про те, що доброта і слабкість – різні речі. І якщо у людини досить сил, щоб бути добрим, терплячим, спокійним – у неї цілком достатньо сил, щоб постояти за себе. Хоча це страшно дивує нападників. На злих нападати бояться – можна отримати по обличчі. Он він який злий! А на добрих – безпечно. Але це – велика помилка, запевняю.

Добра людина є доброю свідомо. Це – її вибір. Це не від слабкості або дурості. А від величезної внутрішньої сили, якої злі позбавлені повністю, так само, як позбавлені щастя, благополуччя, радості і любові. Про які вони знають тільки з чуток: книги читали. Фільми дивилися. Знайомі розповідали. Але у них цього ніколи не буде.

Ось і зляться, побачивши нас. І тому підлі і несподівані напади – ознака того, що ми добре справляємося зі своїм завданням. Бути добрими і підтримувати інших.

Автор – Анна Кірьянова