fbpx
Дозвілля
Якщо ви народжені на стику двох різних знаків Зодіаку – ви унікальні!

Астрологія – мудра наука, а тому здатна відповісти на безліч питань. Крім того, вона може пояснити, який саме гороскоп необхідно читати людям, які народилися на стику двох різних знаків Зодіаку (або іншими словами – на куспиді). Наприклад, день вашого народження – 21 грудня. Хто ви в такому випадку? Ви напевно одночасно відчуваєте в собі силу Стрільця і ​​Козерога, але не можете позбутися від нав’язливого почуття, що не належите до жодного з них. І на це є причина.

Народжені на межі між знаками Зодіаку

У дні Куспид народжені в переході сузір’їв дуже чутливі, тому що в цей час енергія постійно змінює свою форму. Астрологи вірять, що в такі моменти магія найсильніша, оскільки сузір’я-сусіди досягають безмежної сили, розширюючи можливості всіх інших знаків.

Якщо вам пощастило народитися на куспиді, ваша енергія поєднує в собі ознаки відразу двох сузір’їв. Тому, бажаючи дізнатися про своїх магічні здібності, необхідно обов’язково ознайомитися з інформацією про два межуючі один з одним знаки Зодіаку.

Розглянемо по черзі всі перехідні знаки. І якщо ви народилися в такий день, інформація нижче вам напевно сподобається.

Куспид пророків. Народжені між Рибами і Овном (19-25 березня)

У таких людей присутня іскра Рибної Води, що символізує безмежні магічні здібності та інтуїцію. Це іскра Творіння, іскра Овна. Весна настала, а прихід весняного рівнодення свідчить про час змін – куспид пророків. Розуміють вони чи ні, але ці люди можуть надавати матеріальну форму всьому, про що тільки подумають. Тому куспид і отримав таку назву. Але у пророків не тільки сильна інтуїція або можливість передбачати майбутнє, але і здатність втілювати мрії в реальність.

Найвідоміші представники пророків: Йоганн Себастьян Бах, Гленн Клоуз.

Куспид Героїв. Народжені між Овном і Тельцем (18-22 квітня)

Енергія вогню в них поєднується з магією землі, і в результаті виходить величний вулкан. Народжені в переході між Овном і Тельцем люблять бути в курсі всіх подій і контролювати все в своєму житті. Їм навіть складно припустити, щоб частина їхнього життя опинилася поза спостереженням. Героїв відрізняє упертість, сміливість і відвага. Вони керуються покликом свого серця і можуть стати справжніми лідерами, якщо будуть хоч іноді прислухатися до інших.

Найвідоміші представники Героїв: Джессіка Ленг і Джеймс Франко.

Куспид геніїв. Народжені між Тельцем і Близнюками (18-22 травня)

Телець є одним з найбільш раціональних знаків Зодіаку. Але якщо поєднати його енергію з яскравими Близнюками, то результати будуть вражаючими: земна сутність Тельця отримує потужний енергетичний заряд Близнюків. Їх поєднання інтелектуальних і мнемонічних здібностей вражає. Але всі Генії настільки «високо літають», що їх періодично потрібно «опускати на землю». Пам’ятайте, енергія Тельця в таких людях теж присутня – вони стають видатними вченими, яким, втім, варто частіше прислухатися до свого серця.

Найвідоміші представники Героїв: співачка Шер.

Куспид Просвітництва. Народжені між Близнюками і Раком (17-23 червня)

Якщо ви народилися в період з 17 по 23 червня, пам’ятайте – це час Літнього Сонцестояння. Сили Сонця настільки сильні, що можуть набагато перевищувати силу Куспида. Знання Близнюків тут переплітаються з Водами Рака і Просвітництвом, а Місяць в небі зустрічається з Меркурієм. По-справжньому талановиті люди, які люблять мистецтво, можуть використовувати свою силу, щоб прославитися.

Найвідоміші представники Просвітництва: Пол Маккарті і Ніколь Кідман.

Куспид Русалок. Народжені між Раком і Левом (19-24 липня)

Що трапляється, коли емоційність Рака переходить в яскраве сяйво Лева? Магія! Ті, кому пощастило народитися в даний проміжок, мають унікальну здатність зачаровувати всіх навколо, точнісінько як в казках про чарівних, але надзвичайно чутливих Русалок. На жаль, більшість народжених з 19 по 24 липня з раннього дитинства блокують в собі цей дар, щоб уберегти себе від помилок. Але тепер ви знаєте секрет – відкрийте замок, за яким сховали магію, і дозвольте собі знову сяяти!

Найвідоміші представники Русалок: Робін Вільямс, Деніел Редкліфф, Дженніфер Лопес.

Куспид винахідників. Народжені між Левом і Дівою (20-24 серпня)

У таких людей найяскравіша енергія і натхнення Сонця у Леві зустрічаються з неймовірними можливостями Діви. Так народжуються Винахідники. І мова йде не про чисту науку, а про всі види ідей, здатних змінити хід нашого життя. Винахідники черпають свою силу в любові. Роботодавці таких особистостей відчувають заздрість по відношенню до підлеглих, у яких завжди є готове рішення. Завдяки завжди здоровому глузду Винахідники стають відмінними лідерами. Але єдине, чого їм не варто робити – засуджувати інших і себе.

Найвідоміші представники винахідників: Кім Кеттролл, Коко Шанель, Усейн Болт.

Куспид Ельфів. Народжені між Дівою і Терезами (19-25 вересня)

Що відбувається, якщо в одному місці сходяться 2 різні енергії перфекціонізму? З’являються Ельфи – розумні, красиві і магічні створіння, уособлюють один з найбільш незвичайних Куспид. Народжені в переході сузір’їв Діви і Терезів є справжніми ідеалістами. Це період осіннього рівнодення – час абсолютного балансу у всьому, коли на перший план виходять Магія і Краса. Ельфи обожнюють балувати себе, а тих, хто їм дорогий, оточують світлом і красою. Доти, поки зберігається емоційна рівновага, такі люди отримують все, що побажають.

Найвідоміші представники Ельфів: Вілл Сміт і Білл Мюррей.

Куспид Пошуковців. Народжені між Терезами і Скорпіоном (21-24 жовтня)

Пошуковці народжуються в той момент, коли природна цікавість Терезів зустрічається з одержимістю правдою у Скорпіонів. Вони не можуть жити без істини, і тому готові прикладати максимум зусиль, щоб знайти те, що шукають. Пошуковці майже завжди знаходять спосіб досягти мети або, як вони самі люблять висловлюватися, їх істини. Потенціал таких людей величезний, але тільки доти, поки ними НЕ заволоділа вузькість мислення. Одержимість Пошуковців може бути досить креативною, якщо вони знайдуть баланс між прихильністю і любов’ю.

Найвідоміші представники Шукачів: Пабло Пікассо, Дивний Ел Янкович.

Куспид Центавра. Народжені між Скорпіоном і Стрільцем (20-23 листопада)

У куспиді Центавра з’єднуються інстинкти і пристрасть Скорпіонів з грайливою натурою Стрільців. Центаври з давніх часів вважалися великими воїнами і вчителями. Вони однаково добре вміють маніпулювати і мотивувати оточуючих. Їх унікальна сила допомагає братися за будь-яке завдання, що для інших здається неможливим. Практичні але емоційні, Центаври завжди досягають мети завдяки чіткому балансу між тим, що їм потрібно, і тим, що вони дійсно хочуть. Але той факт, що Центаври можуть виграти будь-яку війну, не означає, що кожна битва проходить без наслідків.

Найвідоміші представники Центавра: Джоді Фостер, Джон Кеннеді, Кельвін Кляйн.

Куспид пробудження. Народжені між Стрільцем і Козерогом (19-25 грудня) для

Це час зимового сонцестояння – дня, коли Сонячний король зникає, щоб незабаром знову відродитися. Це дні пробудження. Людям, які народилися 19-25 грудня, сонце дарує унікальну здатність космічного усвідомлення. Пробуджені – це пророки нового століття, здатні змінити абсолютно все. Далекоглядним і практичним, поглядам представників даного Куспида відкрито те, чого не видно іншим знакам Зодіаку. Їм вистачає сміливості йти за своєю мрією, не дивлячись ні на які складнощі або перешкоди. Секрет їхнього успіху простий – вони вірять.

Найвідоміші представники пробудження: Аліса Мілано, Рікі Мартін

Куспид Лідерів. Народжені між Козерогом і Водолієм (18-21 січня)

Сміливі, сильні і одночасно ексцентричні і унікальні, Лідери твердо вірять в те, що є тільки вони, правильний шлях – їх. Це можна зрозуміти тільки якщо ви народжені в переході між сузір’ями Козерога і Водолія. Вам під силу вирішити будь-яку проблему. У той же час рішучі і розумні Лідери здатні пересунути всі рамки (навіть власні), щоб мати можливість працювати ще краще. Перемога – їх єдиний варіант, а вірність своїй справі і впертість робить таких людей просто неперевершеними.

Найвідоміші представники Лідерів: Крістіан Діор, Дженіс Джоплін.

Куспид Фей. Народжені між Водолієм і Рибами (17-20 лютого)

Коли магія зустрічається з загадкою, а таємна мудрість Водолія – ​​з емпатією Риб, на світ з’являються Феї. Ці створіння належать до іншого світу, проте, незважаючи на це, вони притягують до себе неймовірне багатство і владу. Головне – навчитися конструктивно висловлювати свою невпевненість і тоді Фей вже нікому не вдасться зупинити на їхньому шляху.

Найвідоміші представники Фей: Ріанна, Курт Кобейн

За матеріалами – Клубер.

Фото ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page