fbpx

Якuм знaкам Зодіаку у травні повернеться удача

Яким знакам Зодіаку навесні повернеться удача?

Повідомляє intermarium.news з посиланням на Радіо Максимум

Діви

Тривалий роман на відстані нарешті отримає своє логічне продовження – у вас з’явиться можливість з’їхатися. Не виключено, що це буде не одне із двох міст, в яких ви зараз живете, а взагалі якесь третє. Або чоловіка відправлять у тривале відрядження в іншу країну, а вас він покличе з собою.

Стрільці

Велику суму грошей можуть отримати в травні Стрільці і виконати всі свої мрії, крім вже дуже великих і марнотратних. Астрологи радять вам проявити в цьому питанні діловитість і пустити гроші на щось цілком земне – ремонт, заміну машини, теплі речі для всієї родини, будинок в селі.

Рaки

У Рaків все начебто добре, але навіть навесні, з появою сонця і тепла, переслідує тільки одна думка – все змінити або взагалі переїхати. Так от, успіх цієї весни чекає на тих, хто вчинить ну зовсім просто – почне спілкуватися. Так, звичайна комунікація, якій ви не дуже довіряєте, вважаючи за краще вирішувати все самостійно.

Читайте також: ГOРЕ СХАМЕНУЛО Й ЛЮБОМИРА. ЗМІНИЛО. ВТРАТИВШИ ЄДИНОГО СИНА, ВТЯМИВ, ЯК БОЛІЛИ МАМУ ЙОГО ВИТІВКИ. ЙОГО ЗНЕВАГА

Риби

Якщо ви цієї весни чекаєте на поїздку, та хоч куди, то вичавлюйте з неї максимум. Ніякого тюленячого відпочинку! Десь там, в незвіданих містах і країнах, і вас чекає щастя. Тут одне з двох – або нарешті звільните розум від сміття і чітко зрозумієте, що робити далі, чи зустрінете таку людину, яка буквально заразить вас своїми ідеями.

Козероги

У вас все йде до того, щоб почати свій успішний бізнес і нарешті покінчити з похмурою офісною роботою. Астрологи і зірки повністю на вашій стороні і кажуть, що саме цієї весни ви отримаєте чітке розуміння того, куди рухатися далі.

You cannot copy content of this page