fbpx
Дозвілля
Який колір принесе щастя кожному знаку Зодіаку

Будьте щасливі!

Ми всі знаємо, що зірки впливають на особистість і характер кожної людини. Знаючи знак Зодіаку людини, можна аналізувати деякі переваги і недоліки його характеру. Джерело

Дивно, як іноді точні ці характеристики! Кожен знак Зодіаку, крім талісманів, має свої власні «щасливі» кольори.

Якщо ви плануєте щось важливе, якщо ви хочете, щоб день був успішним, одягніть одяг того кольору, який найкраще відповідає вашому знаку.

Багато хто з нас відчуває інстинктивно ці кольори. Ось кольори, які принесуть щастя:

Овен.

Червоний колір відмінно підкреслить представників цього знака. Вам підійдуть всі відтінки червоного. З давніх часів цей колір пов’язаний з активністю, енергією, мужністю і силою.

Телець.

Кращий для вас колір – синій. Це колір, який приносить мир і впевненість. Ви також можете носити рожевий колір: суміш червоного і білого кольорів, який вказує на прагнення до комфорту.

Близнюки.

Кращий колір для Близнюків – жовтий, тому що він енергійний і символізує постійний рух. Цей колір стимулює сили і творчу активність. Ви також можете носити зелений колір, який зміцнює здоров’я, самоповагу і наполегливість.

Рaк.

Основні кольори рaків – сріблясті і сірі. Вони пов’язані з спокоєм і місяцем, заспокоюють їх швидко мінливі емоції. Ви також можете носити помаранчевий колір – оптимістичний колір, який піднімає дух.

Лев.

Золотий колір викликає відчуття процвітання і краси, а також характеризує щедрість Лeвів. Також вам підійде білий колір, який зміцнить ваші емоції.

Діва.

Дівам підійдуть зелений і коричневий кольори. Шляхетний коричневий колір найкраще підходить для Дів, завдяки зв’язку з раціональним мисленням, а також із землею та її дарами.

Читайте також: 5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ БРЕШУТЬ

Зелені відтінки стимулюють розум і є ознакою процвітання.

Терези

Терези віддають перевагу пастельним кольорам, головним образом синій, зелений і блакитний. Синій для представників цього знака – це основний колір, який допомагає знайти баланс і гармонію з самим собою.

Скорпіон.

Спірний характер скорпіонів ідеально відповідає фіолетовому кольору і всім темним відтінкам червоного. Вони пов’язані з силою і таємницею тих, хто народився в цей період. Чорний також ідеально підходить для Скорпіонів.

Стрілець.

Представники цього знака повинні зробити вибір на користь глибоких фіолетових відтінків, пов’язаних з проявом амбіцій, влади і розкоші.

Це суміш синього і червоного кольорів, що поєднує два протилежних кольори так само, як протиріччя поєднуються в характері Стрільця.

Козеріг.

Стійкий характер Козерогів відповідає коричневому, тому що він уособлює міцність і стабільність.

Представникам цього знака Зодіаку в принципі найкраще підійдуть більш темні кольори, тому що вони пов’язані зі стриманістю, дуже характерною для Козерогів.

Водолій.

Водоліям найбільше підійдуть м’які відтінки, в основному сині і зелені. Головна якість Водолія – ​​це тяга до знань.

Ці тони допомагають їм зібратися з думками. Інший колір для представників цього знака – срібло.

Риби.

Фіолетові відтінки найбільше підходять для цього знака. Вони пов’язані зі змінами і спотвореннями, уособлюючи здатність Риб проникати в почуття і емоції інших, а часом навіть їх екстрасенсорні здібності.

А ваші смаки співпали з характеристиками?

You cannot copy content of this page