fbpx

Є історії якими є неможливо не поділитись: неймовірна 100-річна українка доглядає прикуту до ліжка талановиту доньку(фото)

Донька 101-річної мешканки Бережан, що на Тернопільщині, творить небувалої краси українські вишивки.

Про це у соцмережі повідомили активісти місцевого осередку міжнародного благодійного фонду «Керітас Бережани», пише TREMBITA INFORM.

«Є історії якими є неможливо не поділитись. Дуже часто люди шукають відповіді на складні життєві питання, що таке любов до ближнього? в чому сенс мого життя? й інші. Спілкуючись з людьми при потребі у нашому місті часто знаходимо ряд відповідей, прикладів самовідданості й милосердя, що чіпляють до глибини душі», – йдеться у дописі.

Саме про один з таких прикладів і розповіли бережанські активісти.

Читайте також: У родині української співачки велике гopе: не стало її молодого сина(фото)

«Один з таких прикладів – життєвий шлях 101 річної й неймовірно інтелігентної пані Козловської, яка доглядає свою талановиту доньку вишивальницю Марію, на жаль прикуту до ліжка хвоpобами. Атмосфера вражає, коли розумієш на що здатна сторічна матір для своєї дитини», – підкреслили активісти.

Вони не лише розповіли цю неймовірну історію, а й надали допомогу неймовірній матері.

«Ми в свою чергу теж не залишаємось осторонь цієї історії, та зуміли надати допомогу у вигляді візка для осіб із особливими потребами», – повідомили учасники благодійного фонду.

«Спілкування із щирими людьми надихає, мотивує досягати нового і ніколи не опускати руки, чим не причина спробувати й собі», – резюмував автор допису.

Iнвалід з дитинства, народний майстер, Марія Козловська навчилася вишивці у своєї матері, яка нині доглядає за нею.

За понад 40 років з під її голки вийшло багато мистецьких творів. Володіє техніками художньої вишивки: лічильна гладь, набирування, зерновий вивід, штапівка, хрестик, стебловий шов, виколювання, ретязь, та багато інших.

Членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Роботи Марії Козловської експонувалися не лише на численних виставках в Україні, а й за її межами, зокрема в Канаді.

Окремі роботи української майстрині нині зберігаються у Музеї візантійського мистецтва у Нью-Йорку. Багато її робіт відзначені преміями та першими місцями на міжнародних конкурсах.

Минулого року указом президента України майстрині присвоєно почесне нагороду «Заслужений майстер народної творчості України».

Також їй призначена дворічна державна стипендія, як видатному діячу культури та мистецтв України.

You cannot copy content of this page