fbpx
Без категорії
Є такі жінки, які вже не бояться. І вони надзвичайні

Є такі жінки, які вже не бояться. Яким вже пізно боятися. Боятися не сподобатися. Не відповідати. Не знати. Не встигнути. Чи не вміти пекти наполеон. Готувати плов. Правильно малювати стрілки, розповідає Мир Красоты.

Вони не бояться перепитати. Виглядати безглуздо. Їм є, що вдягти влітку. Восени теж. І це не проблема. У їхньому житті все менше прогалин. Вже не страшно не по прямій. Можуть криво. Знають, що красиво – це всередині. Вони не бояться потонути. Так як давно живуть на глибині. І не соромляться плакати. Від горя і радості. Сміятися від цього теж вміють.

Читайте також: Чому чоловіки втрачають коханих жінок – дуже правильна стаття

Їм вже пізно боятися сивини. Зморшок. Вони вже не перші. І тепер все від посмішки. Їм вже пізно боятися, що подумають. Колеги. Свекруха. Люди.

Їм давним-давно пофіг чи мите. Очищене. З глютеном або без. Вони їдять те, що хочуть. Їм вже не страшно робити це вночі. І зовсім не соромно. Вони знають, що куpити і пити – не шкідливо. Шкідливо – не дихати. Не хотіти.

Їм все одно. Прийшов він о 18:30 або 21:00. Якщо він любить. І поспішає до них. Головне – він є. Вони вже не бояться бути одні. Вміють не бачити того, хто не помічає. Відходити від того, хто відштовхує.

Їм є, що сказати. Є про що мовчати.

Про що молитися. У них все від душі. Вони – чиясь віддушина. Їм не страшно здатися дурними. Товстими. Худими. Вони давно перестали здаватися. І почали бути.

Робити те, що люблять. Любити того, хто любить. Спати з тим, з ким не заснеш. Навіть якщо дуже хочеться.

Говорити прямо. І не накручувати. Кудрі. Себе. І не випрямляти локони. Але спину тримати рівно. Дивитися крізь пальці на дурнів. Прислухатися до тиші.

Гіркий шоколад для них солодкий. Вони вміють цінувати час. Ранок. День. Ніч. Вони не змушують дочку. І не наставляють сина. Вони зайняті справою. Своєю. Вони вміють бути з собою. Собою.

Вони вже не звинувачують батька. Люблять маму. Вони не бояться помeрти. Тому що – живуть.

Є жінки, яким уже пізно боятися.