fbpx
Події
З Донецького медичного вишу відрахували 850 іноземних студентів, які протестували під стінами ректорату

Раніше адміністрація обіцяла не вживати заходів, поки триває слiдство.

З Донецького медичного вишу відрахували 850 іноземних студентів, які протестували під стінами ректорату
Сплатили гроші за навчання і тепер мають покинути виш. Освітній скандал у Кропивницькому набирає обертів, повідомляється у ТСН.

850 студентів із двох десятків країн, які напередодні протестували під стінами ректорату Донецького національного медичного університету, відрахували з вишу. Відповідний наказ з‘явився на офіційному сайті навчального закладу.

Напередодні на акції протесту студенти вимагали втрутитися, куди поділися вже сплачені ними за навчання гроші. Фірма-посередниця їх начебто перерахувала, але в ректораті стверджують, до вишу кошти не дійшли.

Читайте також: Долар і євро в Україні дешевшають: що буде з валютою далі

Спочатку у вищій школі запевняли – доки поліція веде слідство в справі, студенти будуть учитися. А нині перший проректор підписав наказ про відрахування.

Самому ректору вчора оголосили пiдозру в хабаpництві і днями обиратимуть запобіжний захід. Після звістки про відрахування студенти знову зібралися на мітинг.

Нагадаємо, напередодні у Кропивницькому з протестом вийшли іноземні студенти. Протестувальники твердять: адміністрація закладу вимагає від них повторно заплатити за своє навчання.

Опубліковано 20 грудня 2018 року