fbpx

За дві банки сала мало не на вісім. На Рівненщині судили чоловіка, що проник у чужий льох

Нещодавно стало відомо про те, що на Рівненщині у селі Хрінники на лаву підсудних потрапив чоловік, який украв з чужого льоху дві банки сала. І смішно і грішно, але підсудний не тільки сало виніс, він іще й яєчню на ньому посмажив на господарській кухні. Чому ж тоді односельці підтримують його, а не заявника.

Як стало відомо, 45-річний Юрій заліз у чужий льох, щоб поживитись сальцем, та випадково розбив банку сала, яку вже ніс до виходу. Далі пряма мова слідчої Демидівського відділення поліції Богдани Слепко:

“Спустився в погріб, де взяв одну банку сала, повертаючись назад по сходах, він її впустив і розбив. Потім спустився повторно.

Тоді він взяв іншу банку, та йому стало шкода сала, що лежало на підлозі, тому він вирішив підсмажити на ньому яєчню – що і зробив прямо вдома у постраждалого”.

Потерпілий, одразу ж звернувся до поліції.

Адвокат обвинуваченого додає:

“Одна банка сала виглядає досить гумористично, однак мав місце злочин”.

Слідча Богдана Слепко прокоментувала:

“З одного боку, справа смішна, але у зв’язку з воєнним станом ці дії кваліфікувалися частиною 4 статті 185 ККУ”.

Згідно цієї статті, чоловіку може загрожувати ні багато, ні мало, а вісім років за гратами.

Мати обвинуваченого, сина, що потрапив на лаву підсудних не тільки виправдовує, а че й обурена тим, що заявник звернувся до поліції. За її словами такий же настрій і в односельців, мовляв не потрібно було узагалі йти в поліцію.

За словами судді Дмитра Мельника, ще на підготовчому засіданні обвинувачений, його адвокат та прокуратура пішли на угоду. Юрій отримав 5 років із випробуванням.

Суддя коментує:

“Тобто якщо особа протягом одного року не вчинить будь-якого злочину, вона буде звільнена від покарання, – зауважує суддя”.

А як ви вважаєте, справді потерпілий не повинен був звертатись в поліцію, бо шкода незначна, чи горе-крадій все ж повинен бути покараним?

29,07,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page