fbpx
Події
За тиждень до “референдуму”: Вокарчук оприлюднив деталі невідомої раніше історії про поїздку до Криму напередодні окупації

Громадський діяч, лідер української рок-групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вперше розповів про те, що був в Криму напередодні анексії півострова.

Про це він розповів в Києві 1 грудня під час нагородження переможців літературного конкурсу «Кримський Інжир», повідомляє кореспондент “Крим Реалії“.

«Я вперше вирішив розповісти її (цю історію – КР) зараз. Це було 8 березня 2014. Я розумів, що дуже серйозні речі відбувалися в Криму. Я за власною ініціативою прилетів в Сімферопольський аеропорт. На самому виході мене заблокувала так звана «кримська самооборона», яка з одного боку поводилася коректно, але дала зрозуміти, що мене нікуди не пустить. Далі був дуже складний день, який ми провели з різним успіхом. Але, буквально через 30 хвилин, після того, як я опинився в цьому аеропорту, приїхала велика група наших братів – кримських татар, які дізнавшись, що я там, приїхали мене захистити », – сказав Вакарчук.

За його словами, такі дії кримських татар він запам’ятає «назавжди».

«На щастя мене захищати не потрібно було. Але я запам’ятаю цей момент назавжди. Їх підтримка, то, що вони прийшли до мене і сказали: «Ми з вами» – я не забуду це ніколи … У той момент я відчув, що є українська політична нація »- додав Вакарчук.

Читайте також: В мережі показали відео як добиралися в аеропорт пасажири зламаного експреса Київ-Бориспіль

You cannot copy content of this page