fbpx

Заборону на оформлення паспорта старого зразка знято. Подробиці

Верховний суд захистив право особи на невтручання в особисте життя у зв’язку з обробкою персональних даних та зняв заборону на оформлення паспорта старого зразка Про це повідомляє  Intermarium з посиланням на Depo.ua .

Читайте також: На всій території Львівської області заборонено використання російськомовного культурного продукту

“Впровадження новітніх технологій не повинно бути безальтернативним і примусовим. Ті, хто відмовляються приймати ці технології, повинні мати альтернативу – використання традиційних методів ідентифікації особистості”, – йдеться у постанові суду.

Рішення було схвалене за результатами розгляду позову мешканки Житомирської області, яка відмовилася отримувати електронний носій, що містить її персональні дані.

Позивачка мотивувала свою відмову релігійними переконаннями.

У Суді розглянули апеляційні скарги мешканки Житомирської області на зразкове рішення Касаційного адміністративного суду Верховного суду, згідно з яким релігійні переконання не є підставою для відмови від отримання ID-картки.

удді частково задовольнили скаргу і зобов’язали Коростенський районний відділ Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області оформити та видати українці паспорт у вигляді книжки.

You cannot copy content of this page