fbpx

Закарпаття – єдина область в Україні, де комендантську годину не запровадили, у місцевій ОВА назвали причини

Закарпатська область єдина в Україні, де не діє комендантська година. У місцевій ОВА запевняють, що наразі потреби у таких обмеженнях немає.

В області без обмежень працюють цілодобові аптеки, магазини та супермаркети, про що вже давно забули люди в інших областях, йдеться у матеріалі ВBC Україні.

Комендантську годину на Закарпатті все ж запроваджували у цьогорічну Великодню ніч.

“У перші дні війни ми дуже детально вивчали оперативну ситуацію в регіоні, каже голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, – усе вказувало на те, що не потрібно обмежувати пересування людей вночі”.

Квітень місяць ознаменувався для області суттєвим приростом внутрішніх переселенців, тоді населення Закарпаття збільшилося аж на 602 тисячі осіб, але криміногенна ситуація не погіршилася.

Керівник інформаційного департаменту Закарпатської ОВА Роман Молдавчук запевнив, що з початку війни правоохоронці майже не фіксували типових для регіону правопорушень.

“Зараз їх кількість трохи зросла, але в порівнянні з минулими періодами – набагато краща”, – зазначає Молдавчук.

Очільник Закарпатської ОВА, Віктор Микита каже, що комендантська година на Закарпатті неодмінно позначилася б на матерях з дітьми, які шукали мирне життя в області.

“Що таке комендантська година? – це прості речі. Це коли мама не може вийти за ліками для дитини вночі. Якщо поставити на ваги чоловіків, які тікають від служби через кордон, це одиничні випадки, а комендантська година обмежить 1,6 млн громадян. Нашим співвітчизникам, які приїздять сюди, необхідно перелаштуватися на мирне життя, комендантська година стане цьому на заваді”.

В ОВА стверджують, що нічні клуби в області зараз не працюють.

“Розваги та веселощі зараз на совісті кожного, каже голова Закарпатської ОВА, – Закарпаття ніколи й не славилося в розрізі нічого життя, тому будемо цей напрямок розвивати для туризму, але вже після війни”.

Фото: ілюстративне.

08/24/2022

You cannot copy content of this page