fbpx
Події
Залишати? Міністерство освіти і науки анонсувало великі зміни у навчальній програмі. Зокрема, тривають дискусії, чи слід залишати російських письменників в програмі

Міністерство освіти та науки анонсувало великі зміни у шкільних навчальних програм. Зміни стосуватимуться найбільше таких предметів, як захист Вітчизни, зарубіжна література, історія України та всесвітня історія.

Про це  повідомив під час телемарафону заступник міністра освіти та науки України .

Він також додав, що наразі над цими змінами працює група спеціалістів.

Цитуємо:

“Відповідно до наказу МОН, зараз працюють групи високопрофесійних спеціалістів, які створюють зміни до навчальних програм. До 15 червня ці групи мають подати результати до МОН, і ці зміни ми будемо вносити окремими нормативними документами”.

Окремо  Андрій Вітренко зазначив, що зміни стосуватимуться предмету “Захисту Вітчизни”. Зокрема посиленості практичного боку предмету.

Цитуємо:

“Діти мають знати, вміти, буде посилено національно-патріотичне виховання і буде окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності. Щоб діти усвідомлювали, що не можна чіпати, що несе для них небезпеку”.

Андрій Вітренко також додав, що роман російського письменника Льва Толстого “Війна и мир” буде виключено з програми зарубіжної літератури.

“Такого в Україні вивчати не будуть. Усе, що виспівує звеличує рос. вiйська, зникне з програми зарубіжної літератури”.

Зміни спіткатимуть і методи викладення історії України та всесвітньої історії.

“Будуть внесені зміни в  викладання історії (України) та світової історії, робочі групи ретельно опрацьовують всі ці зміни і буде виписано взаємовідносини між українською нацією та “руським міром” на основі історичної правди”.

Окремо заступник міністра освіти та науки України зазначив, що тривають дискусії стосовно того, чи слід залишати когось із російських письменників в українській програмі взагалі.

А на вашу думку, наші діти повинні вивчати творчість російських письменників?

Миру нам усім?

You cannot copy content of this page