fbpx
Події
“Залишається кілька місяців, перш ніж росії доведеться призупинити так звану “спецоперацію””: Bloomberg з посиланням на високопоставлені джерела в ЄС

РФ витратила переважну частину свого військового потенціалу за перші 100 днів широкомасштабного вторгнення в Україну.

З огляду на це, путіну доведеться за кілька місяців оголошувати про загальну мобілізацію.

Про це пише видання Bloomberg з посилаючись на високопоставлені джерела в ЄС.

Цимтуємо:

“За словами високопоставлених європейських чиновників, знайомих із ситуацією, Росія прочісує всю країну в пошуках живої сили та озброєння, у тому числі старих танків, що базуються на Далекому Сході, оскільки витратила більшу частину свого військового потенціалу за перші 100 днів вторгнення в Україну”.

Як пише видання, є ймовірність, що в росії залишається лише кілька місяців, перш ніж їй доведеться призупинити так звану “спецоперацію” і прегрупувати сили.

За версією видання, влада рф може бути змушеною оголосити масову мобілізацію, чого досі президент РФ Володимир Путін уникав, оскільки це було б рівнозначно публічному визнанню, що вiйна йде не так, як планувалося.

А от директор естонського Міжнародного центру оборони та безпеки Індрек Канніка вважає, що Росії, ймовірно, знадобиться ще як мінімум 2-3 місяці, щоб захопити великі міста Донбасу, такі як Слов’янськ та Краматорськ.

Саме тому прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас вважає, що наразі усі мають зосередитись на наданні військової допомоги Києву.

Вона сказала, що, якщо буде ухвалено рішення про відправку важкого озброєння Україні, то зброю “слід відправити зараз, а не в грудні”.

16,06,2022

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page