fbpx
Дозвілля
Заможний батько змусив свого сина пожити в бідності. І ось що з цього вийшло. Просто вражає …

Один багатий батько захотів дати урок своєму сину і змусив його пожити в бідності.

Він хотів продемонструвати синові, що злидні все-таки існують і люди так живуть. Для цього вони відшукали дуже бідну сім’ю і кілька днів жили з ними.

Після поїздки батько запитав свого сина, чи сподобалося йому ця «цікава» подорож. А той відповів, що навіть дуже сподобалося.

Батько запитав:

– Ти тепер уявляєш, як бідні люди змушені жити і мало того виживати?

– Так, тату.

– Які висновки зробив ти з нашої поїздки?

– У нас є всього лише 1 собака, а у них 2. Басейн наш всього лише до середини саду, а у них є цілий струмок. У нас ліхтарі в саду світять, а у них зірки вночі дуже яскраво мерехтять, ми навколо свого будинку бачимо лише передній двір, а вони – цілий горизонт спостерігають постійно.

Ми володіємо невеликою територією навколо нашого будинку, а у них є безкраї поля і вони можуть вільно по них переміщатися. На нас працюють слуги та догоджають за нам, а вони самі служать іншим. Ми їжу купуємо, а вони її вирощують на городі. Ми живемо серед стін свого будинки, вони – серед своїх друзів. Бідні насправді ми, тату, а не вони! ..

Ось така цікава історія. Нагадування, що ж насправді  є важливим. Будьте вдячні за те, що маєте, цінуєте близьких і сьогодення і все у вас буде добре.

Діліться з друзями, їм теж буде цікаво почути цю історію!

You cannot copy content of this page