fbpx

Здавалося б – українка, викладачка.., та коли Z в голові

Українська поетеса, викладачка і перекладачка, любителька «руського міра» Євгенія Більченко засвітилася на росії з символікою вторгнення окупантів в Україну – “Z”.

На територію країни-агресора, нагадаємо, жінка переїхала після звільнення з педуніверситету ім. Драгоманова через любов до “русского міра”.

Її фото на пропагандистському заході, де демонстрували “трофеї” загарбників, оприлюднив українських активіст і блогер Сергій Стерненко у своєму Телеграм –каналі.

На опублікованому знімку Більченко одягнена у чорну футболку із принтом у формі величезної латинської літери Z і, навіть, резинка в волоссі в таких самих кольорах.

“Пам’ятаєте, була така викладачка в НПУ Драгоманова Євгенія Більченко? Студенти вимагали її звільнити за антиукраїнську пропаганду, але керівництво ВНЗ до останнього цього не робило. Зрештою, під тиском суспільства вигнали. І правильно. Бо зараз Більченко має ось такий вигляд. Це вона на росії”, – написав Стерненко, бажаючи їй там і залишитися.

Проте не так солодко жилося Більченко на росії. Вона говорила, що там її «не прийняли, не дають працювати й навіть цькують у мережі».

Та згодом, росія таки принесла їй щасливий російський паспорт і все налагодился: одружилася з чоловіком – росіянином, письменником Аркадієм Веселовим, який тривалий час жив у Харкові та Києві і розповіла, що «готова помеpти за русскій мір».

Фото: Обрзрєватель.

06/27/2022

You cannot copy content of this page