fbpx
Дозвілля
Зелені очі: особливості характеру людей з найрідкіснішим відтінком очей у світі

Вважається, що в стародавні часи у всіх людей колір очей був однаковий. Однак внаслідок кліматичних змін і різноманітних мутацій райдужка стала приймати різні відтінки. Насправді колір очей залежить від кількості меланіну, який міститься в очному яблуці. Цікаво, що протягом життя відтінок очей часто змінюється. Спробуємо визначити характер людини за кольором очей.

Зелений вважається найбільш рідкісним відтінком очей в світі. Найбільше людей з таким тоном райдужки народжується в Голландії. Напевно, ви відразу згадали про те, що дівчата з зеленими очима вважалися відьмами. Звичайно ж, в сучасному світі так не думають. Вважається, що володарі зеленого відтінку райдужки – милі, м’які і романтичні особи.

В принципі, зеленооким людям такі емоції не чужі. Однак якщо мова йде про прийняття якихось життєво важливих рішень, то власники зелених очей відразу ж стають принциповими і рішучими. Їм притаманні твердість, упертість і хитрість. Також вважається, що зеленоокі люди пристрасні і творчі.

Розглянемо значення кольору очей у чоловіків і жінок:

Хлопці. Представники сильної статі з зеленим відтінком очей відрізняються непостійністю. Вони емоційні і чуйні, проте характер важко назвати простим. Якщо чоловікові сподобалася жінка, він буде завойовувати її будь-якими способами. Однак після отримання бажаного хлопець із зеленими очима часто втрачає інтерес, тому будувати стосунки з зеленооким представником сильної статі складно. Однак якщо він остаточно вибрав одну жінку, то залишається вірним їй до кінця.

Дівчата. Зеленоокі жінки зазвичай красиві і впевнені в собі. Мають лідерські якості, однак при цьому зовсім не прагнуть керувати. Такі дами розумні, проникливі і пихаті, вимогливі до себе й інших людей. Також зеленоокі дівчата віддані, надійні і вміють любити. Для свого обранця готові практично на будь-які подвиги.

Часто в природі зустрічаються зелені очі з коричневими вкрапленнями або каро-зелені очі. Цей відтінок притаманний дипломатам, політикам, кінозіркам. Такі люди знають, чого хочуть, і часто домагаються свого.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page