fbpx
Дозвілля
Жінка, що заощаджує на собі, ніколи не буде по-справжньому щасливою

Нашим предкам потрібно було заощаджувати, це було життєво необхідно, інакше вони б просто не вижили. Але інстинкт, іноді на щастя, в даному випадку – на жаль, передається у спадок, прищеплюється з вихованням. Війна закінчилася, криза минула, в магазинах тепер повно їжі і речей на будь-який смак, у людей є можливість все це придбати.

Ось тільки у багатьох з нас до цього часу відтворюється програма нашого роду під назвою «Потрібно економити! Жінка, що заощаджує на собі – швидше правило, ніж виняток. Красивий посуд, якщо навіть і купується, зберігається глибоко в шафі для гостей. А на кожен день підійдуть тарілки старі, надщерблені.

Купівля нової сукні взагалі з розряду фантастики. Навіщо купувати нову, якщо можна носити стару? В крайньому випадку, можна її перешити, перекроїти і тим самим заощадити. Навіть капронові колготки наші жінки примудряються носити по кілька років, штопаючи і зашиваючи «стрілки». Під брюками ж все одно не видно!

Так поводиться жінка, що заощаджує на собі. І не важливо, який у неї заробіток, який дохід. Якщо навіть вона буде отримувати хорошу стабільну зарплату, все одно вона буде економити на собі. Це у неї в кpові. При чому купити хорошу бритву чоловікові або десяту іграшку для дитини – легко. А ось помаду собі – складно. Вона обійдеться. Переживе і без неї. Ось тільки таке ставлення до себе формує не зовсім райдужне майбутнє.

Читайте також: Якщо грошей стало мало, значить ви відкупилися від біди!

По-перше, фінансовий потік завжди йде в сім’ю через жінку. І якщо вона не дозволяє витратити частину грошей собі на втіху, то тим самим вона перекриває дохід, блокує його на енергетичному рівні. Її чоловік починає менше заробляти, справи у нього йдуть погано. Чим більше вона економить, тим гірше у нього складається з бізнесом.

Або зі звичайною рядовою роботою. Йому можуть урізати зарплату, позбавити премії, понизити в посаді. Здавалося б, грошей стало менше, хіба тепер можна дозволити собі помаду?!? І жінка продовжує економити на собі, вже зі спокійною совістю – грошей немає. А їх і не буде, поки вона не відчує себе гідною. Гідною помади, сукні, нового посуду. Коли вона дасть цей посил у Всесвіт, то тим самим створить сприятливу енергетику для збільшення доходу свого чоловіка.

Або свого власного. Або обох. Вона на підсвідомому рівні повинна перестати жаліти для себе. Припинити економити, перш за все, в думках, у мріях. Поки похід в салон краси або покупка нової білизни здається їй марною тратою грошей, грошей не буде!

По-друге, жінка, що заощаджує на собі, шкодує на себе не тільки грошей. Вона ніколи не витрачає зайвий час на себе, теж підсвідомо (чи свідомо) вважаючи, що цього не варта. Краще погладити чоловікові ще одну сорочку або помити підлогу. Почитати ж улюблену книгу або зустрітися з подругою дитинства для неї не дозволена розкіш.

І в цьому випадку Всесвіт діє за таким же принципом, як і з грошима. Те, що на себе жалієш, того не буде. Як наслідок, у такої жінки ніколи немає вільного часу, вона постійно зайнята, відповідно постійно втомлюється, вигорає.

І ще третій секрет. Жінка, що заощаджує на собі, ніколи не буде по-справжньому щасливою. Чоловік ніколи не буде носити її на руках, робити їй компліменти, дарувати подарунки. Піклуватися про неї, оберігати від небезпек, проводити з нею час, присвячувати їй свої подвиги. Так як вона економить на собі не тільки гроші і час. Їй шкода для себе часу чоловіка, його сил, старань. Хто вона така, щоб претендувати на це?

В майбутньому її не поважатимуть діти. Сядуть їй на голову, де вже, до речі, сидить чоловік і швидше за все всі інші родичі. Вона ж економить для себе, значить, все призначене їм!

Тому якщо ви впізнали себе, задумайтеся, чи хочете ви жити за таким сценарієм? Або ж настав час піти в магазин і купити собі те саме плаття з вітрини, на яке коситесь вже не перший тиждень?

Автор – Aнна Kравченко(психолог)

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page