fbpx
Без категорії
Жінка цього знаку Зодіаку, як повітря – ви стаєте зaлeжними від неї на все життя

Один з найзагадковіших і найромантичніших знаків Зодіаку!

Любов Риби – це назавжди. І навіть якщо ваші дороги розійдуться, вона все одно залишиться у вашому серці. Вона – немов тепло сонячних променів на шкірі, немов крапля дощу на віях і немов запах першого снігу, що укутує землю.

Риби – це один з найзагадковіших і найромантичніших знаків Зодіаку. Жінка-Риба постійно бентежить і лякає своїх паpтнерів, будучи одночасно і милою, і жоpстокою. Незважаючи на π’янкий характер її любові, почуття Риби можуть бути надмірно сильними. І навіть незважаючи на те, наскільки важко любити таку жінку, не любити її взагалі неможливо.

Емоції Риби можна легко прочитати в її очах. Вона здатна показати партнеру всю глибину своїх почуттів одним лише поглядом, і він тут же загубиться в ній, побачивши в цих очах її незбагненну душу.

Читайте також: “Або по-моєму, або ніяк!”, таке життєве кредо цих трьох зодіакальних знаків

Риби – немов старі душі, які давно ходять по Землі. Представники цього знака зберігають в серці знання тисяч зірок і відчувають своїх коханих на абсолютно новому рівні.

Жінка-Риба розуміє все без зайвих пояснень, приймає безумовно і в порівнянні з її любов’ю будь-яка інша любов просто меркне. Якщо Риба любить, то це по-справжньому. Вона повністю відкриває партнеру серце.

У Риб романтична і мрійлива натура, а тому їм не складе особливих труднощів поринути у власний світ фантазій, де можна спокійно провести більшу частину свого життя.

За матеріалами – Клубер.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!