fbpx
Дозвілля
Жінка, яка подобається будь-якому чоловіку: Всього 1 риса!

Як часто жінки ламають голови над тим, як сподобатись чоловіку, а, головне, як зберегти і підтримати його інтерес до себе протягом спільного життя. Так, звучить це дійсно не так вже й просто.

Жінок завжди турбувало питання: ну як же сподобатися чоловікові, як зберегти і підтримати його інтерес до себе протягом ще багатьох і багатьох років, а можливо і навіть протягом усього вашого спільного життя. Так, звучить це дійсно не так вже й просто. Тому жінки і далі продовжують вигадувати хитромудрі плани і змінювати себе тільки б досягти своєї заповітної мети. А насправді все набагато простіше.

Як сподобатися чоловікові?

Для того, щоб чоловік завжди був у захваті від вас і буквально носив вас на руках і навіть думати не хотів про те, щоб задивлятися ще на когось, а тим більше піти від вас, потрібна всього одна якість – вміння щиро радіти йому і всьому, що він для вас робить.

Тобто бути дійсно вдячною і тим самим мотивувати його ще більше вас радувати.

Зверніть увагу, я не кажу, що потрібно мало не тапки йому в зубах приносити і «виляти хвостиком», коли, наприклад, зустрічаєте його з роботи. Але ви повинні дійсно помітити, що він вже прийшов додому і хоче вашої уваги та тепла. Тому хоч на якийсь час просто відкладіть всі свої справи і вислухайте його. Або просто посидьте поруч, поки він буде відпочивати.

Дуже важливо бути жінкою, яка не просто прикидається, що любить і поважає свого чоловіка, а дійсно саме так і робить. Адже якщо ви дійсно будете добре і шанобливо ставитися до чоловіків, а не тільки робити вигляд, що ви це робите, а всередині себе продовжувати зневажати і ненавидіти їх, тоді ви дійсно перетворитеся на справжній магніт для протилежної статі, вже повірте мені.

Навчіться їм довіряти, просити допомоги, просто щиро захоплюватися їх силою, мужністю, мудрістю і почуттям гумору. Але як я вже говорила на початку статті вже тільки цієї однієї риси – вміння радіти і бути вдячною саме цьому конкретному чоловікові буде достатньо. Адже вона вже принесе вам позитивний результат і зробить вас неймовірно привабливою в його очах.

Тому, любі мої жінки, запам’ятайте одну просту річ – чоловік із задоволенням і з великою радістю готовий кинути хоч весь світ до ваших прекрасних ніжок. Він дійсно готовий старатися заради вас, але тільки тоді, коли дійсно буде бачити, що саме він може зробити вас по-справжньому щасливою.

Адже ви говорите йому про це і висловлюєте свою подяку за всі його вчинки і дії по відношенню до вас. А в такому разі він буде відчувати себе вашим героєм, а кому ж з чоловіків цього не хотілося б ..? І саме тому чоловік просто не зможе, та й не захоче піти від жінки, поруч з якою у нього завжди виростають крила, а у неї, поруч з ним, завжди з’являється посмішка … Адже так і повинно бути. Удачі вам!

Автор: Вікторія Кирста

You cannot copy content of this page