fbpx
Дозвілля
Жінки, перестаньте допомагати чоловікам! Ви робите тільки гірше!

Жінки у своїй нестримній спробі допомогти іноді творять абсолютно непотрібні речі, які не тільки не допомагають, але навіть шкодять оточенню. Особливо це стосується чоловіків. Розповім кілька прикладів, що часто зустрічаються на консультаціях, розповідає Елки Зеленые.

Жінка живе або зустрічається з чоловіком, талант якого не може ніхто оцінити! Він великий музикант (художник, бізнесмен, програміст, вчений, письменник), але цього ніхто, крім нього, не розуміє. Він не купує жінці ні квітів, ні подарунків, не водить її в кафе, звалюючи на те, що він не працює і чекає коли хто-небудь почне його просувати! Тоді, за його словами, все буде добре! Жінка чекає, сама працює, допомагає йому, все оплачує … Рік, два … десять.

Ще ситуація: жінка живе з чоловіком у цивільному шлюбі, він навіть щось їй періодично купує і деколи кудись водить, але каже що не готовий до більш серйозних відносин (крім спільного проведення часу), дітей він не хоче, сім’ю поки теж, тому що у нього були дуже важкі минулі відносини / він ще не встав на ноги по-нормальному / він ще не нагулявся / йому потрібно спочатку з дружиною розвестись / йому потрібно спочатку стати багатим. Жінка вірить і чекає, служить йому рік, два … десять.

Але ні в одному ні в іншому випадку нічого не відбувається, і жінка думає «Напевно я мало стараюся! Напевно мало вкладаю в нього!» Вона впрягається в другу і третю роботу, вислужуються в дошку, а віз і нині там!

Вони приходять до мене на консультацію і говорять «Я хочу допомогти своєму чоловікові! Я хочу зробити для нього те і це … Підкажіть, що я ще можу зробити? Адже він без мене не зможе сам, йому і так важко!»

Читайте також:
Психосоматика: скажіть, що у вас бoлить і я скажу, що вам потрібно міняти в житті

І тоді я спокійно відповідаю: «Найбільше і найважливіше, що ви можете для нього зробити – перестати взагалі щось робити для нього!»

Поки жінка у відносинах займає активну позицію, працює, забезпечує, то чоловік не буде цього робити або буде робити ледве-ледве.

А якщо чоловік не хоче брати Вас в дружини – не треба йому служити!

Не треба і віддавати величезний пласт своєї енергії! Не треба все прощати: безвідповідальність, потурання, лінь. Усі ці випадки показують тільки низький рівень самооцінки у жінки, що вона не цінує себе по-справжньому, не поважає і не любить!

Якщо хочете зробити мужика мужиком – перестаньте йому допомагати, сюсюкатися з ним, хвилюватися через його промахи! Нормальний дорослий чоловік сам здатний вирішити свої проблеми і ще може (повинен) допомогти жінці вирішити її.

Забудьте фразу «допомогти чоловікові», не принижуйте його цим. Ми можемо іноді підтримати їх, але наша підтримка виражається в трьох речах:

  • Віра в нього (мовчки, ця віра виявляється лише в щирому захопленому погляді! Важливо бачити найкращі якості в чоловіку!);
  • Гарний або просто спокійний настрій (щоб він не витрачав всю свою силу на з’ясування відносин, і щоб у нього була впевненість про надійний тил);
  • Приємна атмосфера і затишок у будинку (чисто і смачно).

Якщо хочете, щоб Ваш чоловік став сильним і мужнім, не треба вчити його жити, не потрібно нічого радити, не треба допомагати йому фінансово в його справі, не треба його жаліти!

Навіть якщо у вас складні часи, не впрягайтесь в роботу, дайте йому вирости на складнощах. Чоловік зростає через складності, розвивається, мужніє, міцнішає і починає сам себе поважати! Якщо є фінансові проблеми, все одно будьте у хорошому настрої, нехай навіть у вас на столі якийсь час буде тільки гречка або рис. Це дасть зрозуміти вашому чоловікові, що він дорогий вам за будь-яких обставин! Це лише зміцнить його віру в надійний тил!

Займайтеся собою, своїм настроєм і своєю красою, вчіться радіти всьому і бути задоволеною, тоді ситуація зміниться і ви побачите, як чоловік почне перетворюватися на принца!

А якщо чоловік не бере за вас відповідальність – це швидше за все не ваш принц! Треба працювати з самооцінкою, і тоді будуть приходити нормальні відповідальні представники сильної статі. Не потрібно погоджуватися на компроміси і жити, рік за роком вбuваючи свою самооцінку.

Дівчатка, потрібно в першу чергу самій стати жінкою, навчитися цінувати себе, дізнатися ритуали і практики для трансформації життя, займатися собою і своїми думками! Тоді поруч з вами будь-який чоловік буде проявляти найкращі свої якості!

Прошу вас, не калiчте своїх чоловіків жалістю і постійною допомогою! Він сам все може!

Повірте в нього просто і дайте йому шанс стати вашим героєм!

You cannot copy content of this page