fbpx

Життя посилає нам прекрасних людей не просто так! Значить, ви заслуговуєте на це

Якщо життя посилає вам чудових людей – значить, ви заслуговуєте цього!

Життя посилає нам прекрасних людей не просто так. Значить, ми зробили щось хороше, чим заслужили такий дар. Тому що ніщо і ніколи не падає з неба без причини.

З дружбою все йде майже так само, як з любов’ю: люди більш ніж упевнені, що знають про це все. Вони вважають себе мало не докторами наук у відносинах і мінімум професорами по частині емоцій.

Проте, вони не здатні вловити смуток в погляді свого паpтнера або вчасно помітити, що їхній друг раптом охолов до них і ставиться з апатією.

Прекрасні люди – це ті, хто входить в наше життя тихо і без попередження. Це ті, з ким вам захочеться залишитися разом назавжди.

І не будьте наївними, вони приходять саме до нас не просто так, а тому, що ви заслуговуєте цього. Саме ви здатні оцінити красу їх душі і благородство сердець.

Якщо вам пощастило зустріти таких людей, то тільки тому, що ви зрозуміли суть цього процесу, усвідомили, наскільки важлива повага і невидима магія міцної дружби.

У житті є багато прекрасних людей, але ті, яких зустріли ви – найкращі, і ви заслужили бути поруч з ними.

Є люди, з якими відчуваєш себе вдома

Можливо, це ваш паpтнер, ваші сім’я, друзі. А, можливо, і всі вони разом. А чому б і ні? У всіх нас є свого роду емоційний Дім. Це дуже близьке серцю місце, там, де відбуваються наші маленькі життєві історії, і всі розмовляють однією мовою.

Дружба, як і любов, вимагає щоденної і важкої роботи. Ми повинні невпинно поливати коріння цього дерева, дбати про те, щоб його крона була досить міцною і сильною, щоб захистити нас від бурхливого шторму.

Жителі нашого маленького емоційного Будинку схожі на троянду з книги Сент-Екзюпері «Маленький принц». Пригадуєте, він дбав про квітку на своїй маленькій планеті, впевнений в тому, що його троянда – особлива, тому що вона – його.

Прекрасні люди можуть з’явитися в нашому житті абсолютно несподівано і випадково. Але чи залишаться вони з нами? Це покаже час. Не можна забувати, що в кожному Будинку бувають свої розбіжності і битви, і на серці потім залишаються шpами, які багато в чому визначають подальше життя ….

Любов і дружба прекрасних людей змінюють наше життя і нас самих. Адже ми з ними живемо одними і тими ж маленькими історіями життя, йдемо пліч-о-пліч однією дорогою … Ми цінуємо їх і розуміємо, наскільки важливі вони в нашому житті. Але також ми знаємо, що заслуговуємо їх …

Прекрасні люди і ефемерні люди

Перше дослідження вчених про вплив на наше здоров’я дружби почалося ще в 1979 році. Воно тривало приблизно дев’ять років.

Результати, отримані в Каліфорнії, досі актуальні: наявність поруч людей, з якими ми завжди можемо поділитися своїми страхами, сумнівами, хорошими і поганими новинами, які завжди підтримають – значно скорочує ризик захвopювань cepцево-судинної системи, iнфeкцiйних та інших нeдуг.

Можна сказати, що наявність прекрасних людей в нашому житті – це синонім благополуччя і здоров’я. Однак, таких позитивних і щирих відносин в житті, на жаль, не так вже й багато. Часто їх можна порахувати на пальцях однієї руки.

Читайте також: Пpинижуючи інших, вищим не станеш! 30 чарівних і нереально красивих фраз, які допоможуть вам перезавантажитися

Що ж не так? Насправді вся справа не в тому, що нам не щастить або таких людей дуже мало. Вся справа в нас: наскільки дбайливо ми будемо поводитися з ними в наших Будинках.

Люди йдуть і приходять, а душа залишається

У нашому житті присутні друзі, які приходять і йдуть. Відносини тривають, поки ви разом працюєте або орендуєте житло. У вас немає одне перед одним жодних зобов’язань, тому дружба просто сходить нанівець.

А прекрасні люди входять в наше життя зовсім по-іншому. Вони допомагають вам пізнати себе краще, зрозуміти, що для вас є Домівкою, де починається і закінчується її територія. Вони змінюють на краще ваше життя, самопочуття і навіть долю.

Ми заслуговуємо таких людей, коли здатні оцінити їх, берегти і піклуватися. Це дійсно чарівна річ!

За матеріалами – Головні новини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page