fbpx

Зникнення людей: розкриту таємницю одного головних трюків Копперфільда

Американський ілюзіоніст Девід Копперфільд був змушений на вимогу суду розкрити секрет одного зі своїх головних трюків зі зникненням людей із клітки.

Виконавчий продюсер ілюзіоніста Девіда Копперфільда ​​Кріс Кеннер дав свідчення в суді та розповів, як насправді проводять трюк зі зникненням групи людей із підвішеної над сценою клітки, пишуть “Факти.ICTV”.

Йдеться про трюк, в якому одночасно зникають 12 осіб. Поки Копперфільд відволікав глядачів, його асистенти з ліхтариками за відпрацьованою схемою виводили “зниклих” через систему завіс за сцену.

Потім учасникам фокусу доводилося швидко пересуватися майже в повній темряві через низку приміщень, сходів і переходів, щоб встигнути “з’явитися” у глядацькій залі в потрібний момент.

Читайте також: Батько був не в захваті: як склалася доля учасників проекту “Наречена для тата”, які вирішили жити разом

За словами Кріса Кеннера, учасників трюку проводять по проходах, завішених темними шторами. При цьому в проходах немає нічого, за що можна зачепитися, вони освітлюються ліхтариками. Трюк виконувався 15 років і відпрацьований до дрібниць.

Нагадаємо, в 2016 році британець Гевін Кокс подав на Девіда Копперфільда ​​до суду. За словами Гевіна, в 2013 році він брав участь у шоу ілюзіоніста в Лас-Вегасі та отримав тpавму.

Його та інших учасників прогнали через спеціальний тунель, де він упав, отримавши вивих плеча та чepeпно-мoзкову тpaвму.

До слова, суд поки не виніс рішення у справі.

You cannot copy content of this page