fbpx

“Зникнення у Києві доньки відомого волонтера”: історія отримала неочікуваний фінал

У Києві зі скандалом закінчилася історія про зникнення 16-річної школярки Вікторії Горди.

Ще вранці неділі відомий волонтер і батько дівчинки Річард Горда просив про допомогу в пошуках, пише “obozrevatel“.

“Знову біда. Віка (вийшла у вівторок зі школи, але додому не дійшла. У школі її немає, ніде не бачили. Район Троєщина. Школа 320. Була одягнена: чорна куртка спортивна, чорні джинси, рожеві кросівки”, – написав у в Facebook Горда.

Пізніше дівчина знайшлася у свого хлопця, а перший пост батько видалив.

“Інформація з перших вуст. Говорив зі слідчим. Довго. Віка знайшлася. Живе з хлопцем. Поліція їде туди. Щодо колишньої дружини він сказав так: бреше, не договорює. Збрехала, що писала заяву в четвер. Я поставив в ряд слідчих і запитав, хто приймав? Такого там не виявилося, хоча ці люди саме займаються прийомом заяв. Щось тут не чисто. Так закінчив він розмову. Дякую всім за допомогу!” – додав Горда.

Ще більш безглузді подробиці події були описані волонтером трохи пізніше.

“Я дізнаюся від слідчого, що дитина написала у Вайбері колишній дружині “Мама, не переживай. Все добре”. Та ж знаючи, що вся Україна в пошуках дитини, не повідомила мене про це. Дізнався від поліції. Почала розповідати, що від мене ні копійки ні разу не отримала. На що сказав слідчому, що всі чеки є. Вона просто не знає про те, що їх я зберігаю. Слідчому стало все зрозуміло. Переговоривши з ним ще хвилин 10, він з групою виїхав за Вікою”, – написав Горда.

Читайте також: “Довічне позбавлення прав”: як працюватиме нова система в Україні

You cannot copy content of this page