fbpx

ЗСУ просять інформаційної тиші

Військові кажуть, що високий градус очікувань та передчасні повідомлення про просування Сил оборони шкодять операції зі звільнення Херсонської області від окупантів. Про це говорила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк на брифінгу в медіацентрі “Україна – Укрінформ”.

Гуменюк розповіла, що ситуація й так дуже складна, оскільки опроводиться на відкритій степовій місцевості, а артилерія ворога більш далекобійна, ніж та, що є в розпорядженні ЗСУ.

Речниця закликала знизити емоційний градус очікувань і дати військовим виконувати задумане.

“На жаль, деякі елементи очікування, і такого дуже емоційного очікування, суттєво нашкодили тому, як відбувалось наше просування. Тому саме ці занадто радісні і передчасні повідомлення – дуже недоречні в такий час, коли триває військова операція.

Для того, щоб нам прозвітувати про якісь суттєві досягнення, нам треба дуже далеко відігнати ворога, щоб він не накрив наші позиції. Тому ще раз і ще раз звертаюсь до всіх можновладців, до всіх публічних особистостей: не поспішайте поперед військового командування, дайте, будь ласка, військовим зробити свою роботу. Ніхто ваші лаври не забере. Ми зробимо, відзвітуємо, тоді, будь ласка, – піар”.

Фото: УП.

06/27/2022

You cannot copy content of this page