fbpx

ЗСУ взяли під контроль всю логістику військ РФ на півдні – Гуменюк

Українські військові на південному фронті продовжують стримувати окупаційні війська Росії і не дозволяють загарбникам просуватися. Вся логістика, якою користуються російські військові підрозділи, під вогнем ЗСУ.

Хоч окупанти й далі намагаються тиснути, але українські військові утримують їх на зайнятих позиціях, – заявила представниця Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

Також Гуменюк розповіла в ефірі всеукраїнського телемарафону, що українські війська контролюють логістику і знищують ворожі боєзапаси.

“Південний фронт живе бурхливим життям. Ми продовжуємо тримати міцний вогневий контроль над транспортними артеріями, ми продовжуємо вишукувати і знищувати боєзапаси ворога. Силам оборони півдня вдається, незважаючи на стрілецькі бої і вогневе ураження, тримати ворога на його закріплених позиціях… Лінія фронту досить рухлива. Ворог використовує авіацію і артилерію. ЗСУ не дозволяють ворогові просуватися сушею, регулярно повертаючи ворога на свої позиції”, – сказала Наталія Гуменюк.

Фото: Еспресо.

08/26/2022

You cannot copy content of this page