fbpx

“Зважені та щасливі”: Руслана Писанка з чоловіком повертаються на шоу

4 жовтня на телеканалі СТБ відбудеться шостий випуск шоу “Зважені та щасливі”, після якого табір схуднення покине ще одна пара учасників, пише Лайм.

На даний момент чорні футболки у команди зелених і команди коричневих. Хто стане третім претендентом на виліт, стане відомо в кінці випуску. На цьому тижні в табір схуднення повернеться знайома глядачам пара – Руслана Писанка та її чоловік Ігор Ісаков.

Ведуча шоу Мирослава Ульянина запросила Руслану і Ігоря в табір схуднення, щоб допомогти учасникам в одному з конкурсів.

“У минулому році ми з Ігорем дійшли до фіналу, тому що ми підтримували один одного”, – згадала актриса.

Читайте також: Не тільки схуд, але і закохався: як склалася доля 19-річного фіналіста Олександра Поповича після шоу «Зважені та щасливі» (фото)

“Але буду чесний, перший час я не підтримував Руслану, а оберігав її від усього. І цим в якійсь мірі заважав їй проявити себе”, – зізнався Ігор.

Фіналісти минулого сезону прийшли на проект, щоб розділити табір на дві частини і дозволити дітям проявити себе, поки батьки не буду над ними опікуватися. Дорослі залишаться з Ігорем і Русланою і спостерігатимуть, чи зможуть діти подолати власні страхи.

You cannot copy content of this page