fbpx
Події
Звільнено харківського чиновника, що хизувався знімками з Ніцци

Міська рада Харкова поширює заяву мера Ігоря Терехова щодо звільнення з посади директора департаменту земельних відносин Сергія Колесника, який під час війни не просто відпочивав у французькому місті Ніцца, а й вихвалявся у соцмережі фотографіями.

Ігор Терехов заявив, що така поведінка несумісна з займаною посадою на державній службі.

“Колесник Сергій Володимирович, директор Департаменту землеустрою, звільнений за поведінку, несумісну в умовах війни зі статусом людини, що перебуває на держслужбі. Це урок для усіх. Для усіх! Хочу, щоб ви це розуміли. Таке буде з кожним, хто дозволяє собі такі витівки!”, – заявив він.

Першими фото Колесника з Франції «оцінили» користувачі Telegram. А вже фото в Інстаграм були на тлі фонтану й Porsche. Разом із цим авто небайдужі зафіксували ще одну автівку з харківськими номерами.

Депутати від “Європейської солідарністі” у Харківській міськраді обурилися таким показовим цинізмом і вимагали провести перевірку і у випадку достовірності інформації звільнити Сергія Колесника з посади у Харківській міській раді.

У Державній прикордонній службі “Суспільному” не відповіли, на яких підставах харківський посадовець виїхав за кордон, та й сам Колесник проігнорував запитання кореспондентів у соцмережі.

Фото: скрін.

08/26/2022

You cannot copy content of this page