fbpx
Без категорії
Зворушливі фото: українські знаменитості привітали матерів зі святом:

В неділю 13 травня увесь світ святкував День матері. У своїх профілях в Instagram своїх матерів привітали також українські зірки.

Про це повідомляє 24 канал із посиланням на Instagram українських знаменитостей.

Наталія Могилевська, Сергій Бабкін, Дзідзьо, Анастасія Приходько, Оля Полякова, та Ірина Федишин на сторінках свого Instagram привітали своїх матусь із Днем матері.

Наталія Могилевська

Читайте також: День Матері: чому я ніколи не написала мамі правди про заробітчанське чуже й ненависне

“Ніколи ми не зможемо достатньо віддячити батькам. Немає таких благ. Немає нічого ціннішого за життя, яке вони нам дарують. Дякую, мамо”

Сергій Бабкін

“Це моя мама! Вона подарувала мені життя. Вона від самого початку, незважаючи ні на що, вірила в мене і наповнювала красою. Ким я став і що я вмію – все це завдяки моїй золотій матусі. Найважливіше і найголовніше, що вона в мені виховала, – це вміння любити. Що все в світі живе і вимагає дбайливого ставлення. І що відчувати потрібно серцем, а жити душею.

Люблю тебе, моя дорога. Бережи тебе, Боже. Я завжди поруч”

Это моя Мама! Она подарила мне жизнь. Она с самого начала, не смотря ни на что, верила в меня и наполняла красотой. Кем я стал и что я умею-все это благодаря моей золотой мамочке. Самое важное и главное, что она во мне воспитала- это умение любить. Что всё в мире живое и требует бережного отношения. И что чувствовать нужно сердцем,а жить душой. Люблю тебя моя драгоценная. Храни тебя Боже. Я всегда рядом. #СергейБабкин #НинаБабкина #мама #деньматери #люблютебя

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

Дзідзьо

“А моя мама найсимпатичніша на світі. Вітаю усіх мам з Днем матері!”

Анастасія Приходько

“Зі святом мам”

С праздником мам❤

Публикация от Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

Оля Полякова

“Моя прекрасна феє! Ти моє все: мама, подруга, порадник, критик, і підтримка! “Мамо, навчи мене, щоб любили, як я тебе, донечки мене” і всіх матусь з Днем матері! (хочеш побачити свою дружину в старості, подивися на її матір!)”.

Ірина Федишин

“Мама – наш ангел на землі! Зі святом, моя Матуся, та усіх, хто відчув радість материнства”.

facebook