fbpx

20 березня весь світ відзначає особливу дату – День щастя! Поради відомих людей

Щороку 20 березня весь світ відзначає особливу дату – День щастя! Саме це свято стало причиною для появи вже традиційного звіту про рівень щастя у світі, який демонструє, у яких країнах людям живеться найкраще. Радіо МАКСИМУМ зібрало цитати відомих та успішних людей про те, як стати щасливим!

Навіть, якщо вам здається, що бути щасливим інколи буває дуже складно, не забувайте, що все у ваших руках. Далай-лама не раз говорив, що потрібно відкривати свій внутрішній світ для самого себе. Тому цей відомий чоловік радив щодня виділяти час для того, щоб побути із собою наодинці.

У такі моменти потрібно вчитись відсторонюватись від негативу та замінювати його на світлі емоції. Тоді відчуття гармонії дозволить робити те, що робить вас щасливими та інших.

Лише згадка про цього музиканта змушує мимоволі посміхнутись :) У будь-якому випадку у вас є щось, що викликає теплі почуття, що змусить вас усміхатися навіть у найважчі часи. До того ж, посмішка налаштовує мозок на позитивне сприйняття світу. А якщо не соромитись тішитися у людних місцях, то можна “заразити” оточення своїм гарним настроєм.

І справді, якщо відшукати свою улюблену справу, то можна забути про рутину. Адже тоді у вас не буде роботи у цьому нудному і нелегкому значенні слова.

Ви робите те, що вам вдається, те, що до душі. Хіба може бути щось приємніше, аніж відчуття того, що все на своєму місці, і ви також? І хай як би банально це не звучало, але у сучасному світі люди звертають увагу на інших людей-брендів, тих, які вміють із задоволенням реалізовувати себе.

Читайте також: «БЕЗ БОГА НІ ДО ПОРОГА»

Один із найбільш визначних фізиків минулого століття дурні не порадить! Він завжди полюбляв казати, що ніколи не думає про майбутнє, оскільки воно дуже швидко приходить. Тому він намагався якомога довше бути у цьому ж моменті і не шкодувати про минуле. Тому припиніть копирсатися у спогадах, які вам вже не вдасться змінити! Працюйте зараз над тим, щоб потім не хотіти змінити цей день.

В мережі доволі популярне відео, на якому американський професор провів незвичайний експеримент зі своїми учнями. Він взяв купюру у 20 доларів та спитав, хто б хотів її отримати. Весь клас підняв руку. Потім викладач зімнув гроші і повторив питання.

Кількість учнів, які хотіли отримати гроші, не змінилась. Після цього чоловік кинув її на землю та наступив. І навіть після цього охочих не поменшало. Професор пояснив, що жодні зміни не знецінили купюру, як і будь-що погане, що може трапитись з людиною, не має змушувати її знецінювати себе.

Тому не варто забувати про те, що кожен має свою роль у цьому житті і не повинен нехтувати власною важливістю. Навіть, якщо вона зовсім не така масштабна, як хотілося б.

Як би смішно це не звучало, але позитивне налаштування вранці і справді здатне запрограмувати мозок на те, що день буде вдалим. Щоправда, сам засновник Space X та Tesla не лише думає про яскраве майбутнє, а й робить для цього все, що в його силах. Тому не лише мисліть про щось хороше, а працюйте над тим, щоб воно збувалось.

You cannot copy content of this page