fbpx

27-річна горе-матір на три доби закрила в квартирі і залишила без нагляду своїх малолітніх дітей

27-річна горе-матір на три доби закрила в квартирі і залишила без нагляду своїх малолітніх дітей – дівчаток 8 і 3 років, а також 11-місячного хлопчика. Подія сталася у Маріуполі. Про це повідомили у Головному управлінні поліції в Донецькій області, передає “Сегодня”.

“Було встановлено, що двоє дівчат 8 і 3 років і 11-місячний хлопчик були кинуті матір’ю і закриті в квартирі. Діти не могли відкрити двері, тому на підмогу були викликані Державна служба з надзвичайних ситуацій і швидка медична допомога”, – зазначено в повідомленні .

За словами старшої з дівчаток, мати пішла з дому три ночі тому, двері за собою закрила. Перші дні вони їли суп і кашу, які жінка залишила в холодильнику. 8-річна дитина самостійно піклувалася про молодших. Коли їжа закінчилася, голодні, вони почали кликати на допомогу.

Мати з’явилася в поліцію до вечора третьої доби і наполягала на тому, що не залишала дітей, а вийшла на 10 хвилин в магазин.

Читайте також: Справа про всиновлення дитини у Фастові на Київщині переростає у народний бунт(відео)

В даний час з’ясовуються всі обставини події, вирішується питання про притягнення жінки до адміністративної відповідальності за невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей.

You cannot copy content of this page