fbpx

5 життєвих повчань від Коко Шанель: Парфуми – завжди, цибулю – ніколи

Габріель Шанель зняла з жінок корсет, облагородила чорний колір і створила революційні духи. Шарм цієї легендарної жінки полягав в її особливій красі, тонкому розумі і видатному характері, де любов до свободи поєднувалася з постійною тягою до самотності. Її обожнювали і ненавиділи одночасно, адже простою фразою вона могла вбuтu наповал.

У своєму житті вона завжди керувалася засадами, які допомагали їй підтримувати свій особливий неповторний стиль. Її можна сміливо назвати прототипом сучасної ділової жінки. Наша редакція повідає тобі 5 уроків життя від Коко Шанель.

Життя Коко Шанель. «Успіх часто досягається тими, хто не підозрює про можливість провалу» Впевненість в собі, своєму таланті і силі – запорука успіху. Ніхто не помітить тебе, поки ти сама не повіриш і не полюбиш себе. Наприклад, Коко не готувала, не тому що не вміла або лінувалася, вона просто залишила кулінарію для тих, хто це обожнює, а сама направила свою енергію в розвиток власного бренду.

«Мені огидно бачити ту кількість їжі, яка їдять французи»

Коко обожнювала шампанське, гарячий шоколад, сир і крекери. Кожен день вона намагалася їсти ікру і пити червоне вино, щоб залишатися молодою і красивою. Так, такий ось набір проти старості. Але вона ніколи не їла великими порціями і засуджувала повних жінок. «Найголовніше – не їсти», сказала вона якось фотографу одного з журналів мод. Звичайно, не варто занадто буквально сприймати цей вислів. Також Шанель говорила, що в обіймах чоловіка важливо відчувати себе легкою пташкою, щоб йому хотілося тримати її на руках.

«Розкіш повинна бути зручною, інакше це не розкіш»

До Коко Шанель чорний вважався кольором тpауру, але придуманий нею фасон, використовувані тканини, довжина трохи нижче коліна, а також той факт, що подібне плаття робить стрункішою будь-яку фігуру, назавжди зробило цю річ поза часом. Не витрачай свої гроші, час і сили на те, що в результаті не принесе тобі задоволення.

Читайте також: Фреймут рекомендує: Не їжте цибулю і часник, тому що це шлях до самотності

«Я не люблю їжу, яка дає про себе знати після того, як ви її з’їли»

На світських обідах Коко часто пробувала різні делікатеси, але сама по собі вона прагнула до простої їжі. Своїх кухарів не не обтяжувати капризами, а веліла готувати запечену картоплю або пюре каштанів на обід. А також вона строго забороняла їм використовувати в стравах цибулю. «Я не люблю їжу, яка дає про себе знати після того, як ви її з’їли», – говорила Шанель. «У неї був ексцентричний смак в їжі, і вона не виносила запаху гострої їжі. Від аромату смажених реберець, гострого соусу, цибулі і гострої квасолі їй робилося погано », – говорили люди, які сиділи з нею за столиком на світських вечерях.

«У жінки, яка не користується парфумами, немає майбутнього»

Цей знаменитий вислів Коко Шанель говорить сам за себе. А ще ця жінка зводила з розуму багатьох чоловіків і настійно говорила всім панночкам: «Де слід наносити парфум? Там, куди ви хочете, щоб вас цілували». Коко за допомогою працюючого на неї хіміка здійснила прорив в парфумерному світі, створивши стійкий аромат на основі альдегідів. Його упакували в квадратний флакон, швидше характерний для чоловічого парфуму, і назвали Chanel No.5.

«Якщо ви народилися без крил, не прагніть перешкодити їм вирости», – знаменита цитата Коко Шанель. І це правда. За 87 років життя велика Коко дала своє ім’я цілому стилю одягу, костюму, Будинку моди і парфумам. Постійна винахідниця, Шанель створила масу новинок, але перш за все образ жінки, який до неї ніхто й уявити не міг.

Вона створювала свою легенду власними руками, додаючи факти, збиваючи з пантелику біографів. Габріель відкинула, як непотрібний мотлох, 10 років свого життя і ні краплі про це не пошкодувала. Своєю долею вона довела: майбутнє не випливає з минулого, в будь-який момент можна власну кар’єру почати і побудувати заново.

You cannot copy content of this page