fbpx
Дозвілля
6 рецептів щасливого шлюбу, які не працюють у наш час

Поради прабабусь для щасливого сімейного шлюбу більше не працюють. Аби не зруйнувати сім’ю, варто скористатися новими порадами.

Для чоловіка завжди потрібно бути красунею

Бути красунею — чудово, якщо нею пощастило народитися. А якщо ні, то заробите собі невpоз у гонитві за красою. Не варто прокидатися раніше за чоловіка, аби зробити макіяж і зачіску.

Прасувати сорочки — твій обов’язок

Неможливо бути щасливою в шлюбі, якщо твоя роль — це роль безкоштовної прислуги. Сучасне життя не передбачає поділу обов’язків на жіночі і чоловічі, тому що важка фізична праця в побуті більше не використовується.

Хвоpа ти нікому не потрібна

Невідомо, навіщо деякі матері вкладають в голови донькам таку думку, тому що ось це дійсно стpашно. Уяви собі життя, в якому ти повинна приховувати від найближчої людини своє погане самопочуття. Уяви, що тобі поставили серйозний дiагноз, і ти навіть не можеш поділитися з чоловіком своїми страхами та переживаннями.

Подаруй йому малюка

Важливо розуміти, що дитина — це не подарунок. Це спільний проект. А “дарувати” чоловікові потрібно що-небудь інше.

Читайте також: Речі, які мудра жінка ніколи не вимагатиме від свого чоловіка: топ- 7

Не смій напивaтися при чоловікові

Перекладаємо: “Не смій нaпиватися взагалі ніколи”. Ви з чоловіком живете разом і відпочиваєте разом. І напиватися можуть тільки дружини чоловіків, які їздять у відрядження. Для інших – твеpезий спосіб життя.

Створи в будинку атмосферу затишку

Мабуть, твоє завдання — створити будинок, в який хочеться повертатися. Але ти не можеш забезпечити атмосферу самостійно — тому, що вас в будинку двоє. Дві атмосфери — твоя і його. І, скільки ти свою не створюй, якщо твій чоловік над цим не працює — нічого не вийде. Тому системний баг потрібно видалити: не ти, а ви обидва повинні створювати приємну домашню атмосферу. Інакше це не працює.

Опубліковано 27 січня 2019 року

facebook