fbpx
Дозвілля
Речі, які мудра жінка ніколи не вимагатиме від свого чоловіка: топ- 7

Багато жінок вважають, що чоловіки їм щось винні. В результаті подібна філософія позбавляє відносини довіри і взаємної поваги. Часто розуміння цього факту приходить до жінок, коли вже пізно.

Мудра жінка самодостатня і не вимагає утримувати себе

Мова не йде про дітей — зараз йдеться лише про вас. Зустрічаючи чоловіка, жінка починає пред’являти вимоги типу «годуй мене, вдягай і розважай». Але насправді чоловік зобов’язаний утримувати тільки своїх дітей, як, втім, і жінка. Він може утримувати і вас, якщо хоче, але в цілому не зобов’язаний цього робити.

Мудра жінка не просить чоловіка відмовитися від того, що він любить

Ніколи не просіть у нього залишити роботу чи хобі, щоб проводити більше часу з вами. Зріла жінка розуміє, що це зробить чоловіка нещасним, адже його життя складається з безлічі складових, а не тільки з роботи і коханої жінки.

Мудра жінка не заставляє чоловіка відмовитися від друзів та рідних

Буває, що когось із його друзів або родичів ви на дух не переносите. Але це не означає, що він повинен перестати спілкуватися з ними через вас. Навіть якщо вам здається, що вони на нього погано впливають. Ви не уявляєте, наскільки важливою для чоловіків є багаторічна дружба. Ну і для всіх нас важливі наші рідні, навіть якщо вони часом дратують нас самих.

Читайте також: Виявляється є люди, які просто не здатні любити іншу людину: топ-10 ознак

Мудра жінка не просить розділити її інтереси

Якщо він ненавидить танці, а ви мрієте танцювати з ним сальсу, він, швидше за все, відмовиться, і ви не вправі наполягати. Тільки уявіть, що він, наприклад, тягне вас на риболовлю щотижня в 5 ранку. Ми можемо не розділяти всі захоплення один одного, і це зовсім не говорить про відсутність любові та взаємоповагу.

Мудра жінка не заставляє чоловіка змінитися

Жінка, яка знає справжню цінність відносин, не вимагає, щоб партнер змінився. Вона закохується в реальну людину і знає, що люди змінюються лише тоді, коли хочуть цього самі. Навпаки, чоловіки цінують тих, хто приймає їх такими, які вони є, і ненав’язливо надихають їх на зміни.

Мудра жінка не просить чоловіка ігнорувати інших жінок

Подивимося правді в очі: чоловіки не можуть не звертати увагу на інших красивих жінок. Це суперечило б їхній природі. (Мова, звичайно, не йде про відвертий флiрт з ними). Жінки теж звертають увагу на привабливих чоловіків, і від цього нікуди не дітися. Просто ставтеся до цього спокійніше.

Мудра жінка довіряє чоловіку

Мудра жінка не вимагає ніяких доказів від паpтнера. Коли зв’язок побудовано на довірі, жінці і в голову не прийде просити його показати мобільний телефон або дати їй пароль від пошти. Зрілий чоловік зрозумів би такі дії, як неповагу і був би правим.

Щоб у відносинах панували спокій і гармонія, йти на компроміси і поступатися в якихось моментах слід обом партнерам. Повага, щирість, терпіння і емпатія — ось чого повинно бути багато у відносинах двох зрілих людей.

За матеріалами – Mors.

Опубліковано 23 січня 2019 року

You cannot copy content of this page